Як захистити свої права, коли затримують літак?

Буває, що перевізники не витримують напливу охочих, техніка виходить із ладу і графіки перельотів збиваються. Тому, в аеропортах по всьому світу українські туристи застрягають в аеропортах.  Як же захистити свої права, коли затримують літак?

Ще 5-10 років тому подорож літаком викликала у людей захоплення і здавалася недосяжним для більшості середньостатистичних громадян. Сьогодні ж цей вид транспорту став набагато доступнішим, відповідно і популярнішим. Авіарейси практично в будь-яку точку світу, електронні квитки і якісний сервіс із кожним днем привертають все більше туристів і відпочивальників, пише ЛБ.

Проте буває, що перевізники не витримують напливу охочих, техніка виходить із ладу і графіки перельотів збиваються. Тому останніми днями в аеропортах по всьому світу дійсно «гаряче». Понад сотні українських туристів застрягли в аеропортах кількох країн.

Так, по кілька годин, а то й діб люди сидять в аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії. Всі вони – клієнти однієї авіакомпанії.

У столиці також затримують вильоти літаків. Так, за словами пасажирів, туристи вже цілий день в очікуванні чартерного рейсу в Хургаду (Єгипет).

Тож, незважаючи на сучасний сервіс і швидкість, як правило, відправка більшості рейсів затримується. На жаль, такий нюанс неможливо передбачити. Найчастіше це займає буквально кілька хвилин.

Пам’ятайте, квиток – це Ваш договір з авіакомпанією, яка зобов’язана доставити Вас у потрібне місце в потрібний час або ж подбати про вас, якщо щось пішло не так.

Тобто пасажир, який заплатив гроші за переліт, укладає юридичний договір із авіакомпанією-перевізником, згідно з яким перевізник зобов’язується доставити пасажира в зазначене місце і в обумовлений термін. Затримка рейсу означає порушення договірних зобов’язань авіаперевізником за винятком форс-мажорних або надзвичайних обставин.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh