Буває, що перевізники не витримують напливу охочих, техніка виходить із ладу і графіки перельотів збиваються. Тому, в аеропортах по всьому світу українські туристи застрягають в аеропортах. Як же захистити свої права, коли затримують літак?
Ще 5-10 років тому подорож літаком викликала у людей захоплення і здавалася недосяжним для більшості середньостатистичних громадян. Сьогодні ж цей вид транспорту став набагато доступнішим, відповідно і популярнішим. Авіарейси практично в будь-яку точку світу, електронні квитки і якісний сервіс із кожним днем привертають все більше туристів і відпочивальників, пише ЛБ.
Проте буває, що перевізники не витримують напливу охочих, техніка виходить із ладу і графіки перельотів збиваються. Тому останніми днями в аеропортах по всьому світу дійсно «гаряче». Понад сотні українських туристів застрягли в аеропортах кількох країн.
Так, по кілька годин, а то й діб люди сидять в аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії. Всі вони – клієнти однієї авіакомпанії.
У столиці також затримують вильоти літаків. Так, за словами пасажирів, туристи вже цілий день в очікуванні чартерного рейсу в Хургаду (Єгипет).
Тож, незважаючи на сучасний сервіс і швидкість, як правило, відправка більшості рейсів затримується. На жаль, такий нюанс неможливо передбачити. Найчастіше це займає буквально кілька хвилин.
Пам’ятайте, квиток – це Ваш договір з авіакомпанією, яка зобов’язана доставити Вас у потрібне місце в потрібний час або ж подбати про вас, якщо щось пішло не так.
Тобто пасажир, який заплатив гроші за переліт, укладає юридичний договір із авіакомпанією-перевізником, згідно з яким перевізник зобов’язується доставити пасажира в зазначене місце і в обумовлений термін. Затримка рейсу означає порушення договірних зобов’язань авіаперевізником за винятком форс-мажорних або надзвичайних обставин.