Авторські статтіЖиття

Як відрізнити закомлексовану людину за 5 секунд

Самі того не знаючи, ми часто демонструємо свої комплекси, слабкі місця і страхи оточуючим людям. Причому робимо це зовсім не усвідомлено. Що відрізняє закомплексованого людини в розмові в перші кілька секунд спілкування? Чи можна вирахувати його з коментарів у мережі? Відповідь – так.

Как отличить закомлексованного человека за 5 секунд

Знаєте, що таке комплекси? Це коли зосередженість на якійсь своїй деталі, занепокоєння з приводу її переростає всі нормальні межі. Наприклад, жінка з 46 розміру одягу вважає себе настільки товстою, що їй здається, що все обертаються їй услід. Людина постійно відчуває занепокоєння з приводу своєї особливості, їй здається, що і оточуючим людям вона цікава. Альо, якщо не брати в розрахунок парочку рідкісних винятків, це не так.

За сьогоднішній день, поки я ходила по справах і робила покупки, я бачила, принаймні, кілька тисяч осіб. Але я не зможу описати ні одного з них, крім тих, кого зустрічаю постійно. Я не є пам”ятала ні їх зростання, ні вага, ні колір очей, ні форму вух, ні горбочок на носі. Мені абсолютно байдужі чужі попи, вуха, трицепси, ікри і форма брів. Мені не важливо, скільки вони отримують, скільки їдять, скільки років вийшли заміж і яке у них освіта. В моїх добі занадто мало часу, щоб звертати увагу на такі дрібниці. Точно таким же чином йдуть справи у більшості людей. Ми цікаві тільки своїм дружинам, парі подруг і мамі. Інші люди забудуть про нас через п’ять секунд. Усім їм на нас наплювати.

Однак є деякі люди, які проявляють до нас дійсно непідробний інтерес. Іноді це наші майбутні друзі або коханці. Але найчастіше інтерес незнайомих людей спрямований на те, щоб плюнути в нас отрутою. Деякі нагороджують нас критичними зауваженнями регулярно, і тут-то і варто задуматися – навіщо?

Чому ту сторонню жінку чи цього літнього чоловіка так цікавлять мої губи, руки, сідниці, зарплата і ті, з ким я провела ніч? Яке їм до цього діло і як я можу вплинути на їх життя? Очевидно ж, що ніяк! Єдине пояснення такої поведінки – комплекси. Закомплексовані люди постійно порівнюють себе з іншими, намагаючись підтвердити свою нормальність, саме тому ми потрапляємо у поле їхньої уваги. Якась наша деталь образу є детонатором, який підриває механізм активації комплексу. І комплекс вилазить назовні з усією своєю руйнівною силою.

Одного разу я працювала з чоловіком на рівні чоловічої сили, йому було близько 70 років. Кожен день цей чоловік був стурбований мїм виглядом. Він погрожував мені тим, що мене не будуть більше любити якщо я з’їм цю булочку, не почну робити розтяжку, не буду робити гарну укладку. Моє статеве життя і мій вигляд цікавили його настільки, що я ненароком подумала – а чи не за свою потенцію він боїться? Саме так наші найпотаємніші страхи виповзають назовні.

Мені це особливо помітно того, що я можу аналізувати сотні тисяч гнівних коментарів самих різних людей. І я простежила закономірність. Чужу зовнішність лають некрасиві. Чужу зарплату обговорюють бідні. Кричать про жіночу сексуальність, ожиріння і старість чоловіки на стадії занепаду лібідо. Зосереджені на освіті – тупі. На кількості дітей – не мають інших досягнень… Лають товстунів – худнуть і сидять на дієтах, а також ті, хто сам схильний до повноти… Винятків – нема. Виняток становлять люди, скалічені в дитинстві настільки, що вони перекроїли себе практично повністю. Однак це виняток лише підтверджує правило. І розумні люди давно помітили цю закономірність. Тому кожен раз, коли ви відкриваєте рот щоб проректи чергову гидоту, ви не демонструєте нічого, крім власної закомплексованості. Ви стоїте голі перед оточуючими, яким стають доступні і видно всі ваші таємні страхи. Повірте, це дуже помітно.

Нещодавно я вже бачила міркування на цю тему. Дівчина Соня, яка володіє ідеальною фігурою, з подивом запитує – чому саме російські люди, на відміну від іноземців, які так люблять покритикувати чужу зовнішність або підкреслити свою перевагу, порівнюючи його з чужим неуспіхом? Відповідь криється в нашому вихованні. На жаль, дітей у нас дійсно часто буквально спотворюють. Чи бачили ви таку картину: дівчинка йде, допустимо, сутулячись, а мати демонстративно лупить її по спині. Дівчинка в підлітковий період стала трохи повненька, а мати з добрих спонукань твердить їй, що з такою дупою її заміж не візьмуть? Хлопчик боїться, а батько ще й б’є є його ременем за страх? Таке зустрічається часто-густо. Не кажучи вже про ті випадки, коли нас порівнюють з сусідом Колій, двоюрідним братом Васею або однокласником Пашею. Саме така поведінка батьків створює основу для формування комплексів. Чим небезпечні комплекси? Вони змушують нас більшу частину нашого життя думати про те, що не важливо нікому, крім нас самих.

Хочете, я розповім вам історію однієї дівчини з дуже великою дупою? Та що там панькатися, її попа в обхваті може метра півтора, така вона величезна. Схуднути дівчині нереально – все інше в неї зло. І знаєте що? Вона не забився під ліжко, а відкрила instagram і вигідно продала свій фізичний недолік. Доступ до її аккаунту коштує 12 баксів. На фото в її обіймає закоханий молодий чоловік. А ось і вона…

Більше того, я працювала з жінкою, яка мала таку дупу не десь в Америці, а в Росії. Знаєте, що вона зробила? Вона носила яскраві вбрання, довге волосся, фарбувала губи червоною помадою і тільки встигала відганяти мужиків. І вона ніколи, ніколи не стікала отрутою з приводу чужої зовнішності. Відсутність комплексів дозволяє розіграти будь-який недолік як козир, з лимона зробити лимонад. Наявність комплексів робить життя нестерпним і відвертає оточуючих.

Треба хвалити всіх дівчат, які красивіше вас. Йде назустріч фіфочка, довгі рівні ноги. Інші скажуть – фу, одягнена негарно і особа старе. А ви говорите – ах, яка дівчина! Подивіться тільки на ці ноги! І, знаєте що? Успішний чоловік, швидше за все, клюне. Не на неї. На вас. Відсутність комплексів дуже приваблює.

Відрізнити закомплексовану людину просто – він чіпляється до недоліків інших. А як по мені, так набагато результативніше випромінювати впевненість. Хваліть інших. Хваліть все, що вам подобається в оточуючих. Зосередьтеся на позитиві, і тоді позитив зосередиться на вас…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.