Поради

Як відрізнити справжній мед від підробки? 11 способів перевірки

Про користь меду знає кожен. Це давно підтверджений факт. По кількості мінеральних речовин у нього просто немає конкурентів: калій, кальцій, сірка, цинк, фосфор, йод, хлор, мідь, магній, амінокислоти, азотисті речовини, дисахариди та ін. Плюс в тому, що всі корисні компоненти зберігаються в меді протягом року, на відміну від сезонних фруктів та овочів.

Але що, якщо ви придбали мед не справжній, а підроблений? Ні про яку користь і мови бути не може — такий не ті що всередину, навіть в косметичних цілях небезпечно використовувати!

У даній статті ми зібрали різні поради та рекомендації, за допомогою яких ви легко визначите якість меду. Беріть на замітку!

1. Справжній мед зацукровується знизу, а не зверху.

2. Крапля справжнього меду, якщо її капнути на зап’ясті, не розтікається.

3. Якщо мед, налита в пляшку, перевернути, то спливають два бульбашки повітря – спочатку перша велика, потім друга маленька.

Якщо перевертати не пляшку, а банку (літрову або трилітрову), то повітряний міхур повинен бути один. Якщо спливають ще кілька маленьких бульбашок – мед несправжній.

4. Тонкий струмінь (перевірка на «тонку нитку») у справжнього меду не розривається, навіть дуже тонкий.

5. Якщо на тарілку вилити трохи меду, а зверху залити кохлею холодної води, а потім збовтати, то справжній мед має утворить структуру сот («біологічна пам’ять»).

6. Мед на папері не обвуглюється, якщо знизу папір підпалити.

А якщо мед у Вас вже зацукрувався, його можна обережно розчинити на водяній бані. І якщо в розчиненому меді Ви знайдете шматочки воску, то мед натуральний! Але перевірте одним з вищевикладених пунктів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.