Як відрізнити справжній мед від підробки? 11 способів перевірки

Про користь меду знає кожен. Це давно підтверджений факт. По кількості мінеральних речовин у нього просто немає конкурентів: калій, кальцій, сірка, цинк, фосфор, йод, хлор, мідь, магній, амінокислоти, азотисті речовини, дисахариди та ін. Плюс в тому, що всі корисні компоненти зберігаються в меді протягом року, на відміну від сезонних фруктів та овочів.

Але що, якщо ви придбали мед не справжній, а підроблений? Ні про яку користь і мови бути не може — такий не ті що всередину, навіть в косметичних цілях небезпечно використовувати!

У даній статті ми зібрали різні поради та рекомендації, за допомогою яких ви легко визначите якість меду. Беріть на замітку!

1. Справжній мед зацукровується знизу, а не зверху.

2. Крапля справжнього меду, якщо її капнути на зап’ясті, не розтікається.

3. Якщо мед, налита в пляшку, перевернути, то спливають два бульбашки повітря – спочатку перша велика, потім друга маленька.

Якщо перевертати не пляшку, а банку (літрову або трилітрову), то повітряний міхур повинен бути один. Якщо спливають ще кілька маленьких бульбашок – мед несправжній.

4. Тонкий струмінь (перевірка на «тонку нитку») у справжнього меду не розривається, навіть дуже тонкий.

5. Якщо на тарілку вилити трохи меду, а зверху залити кохлею холодної води, а потім збовтати, то справжній мед має утворить структуру сот («біологічна пам’ять»).

6. Мед на папері не обвуглюється, якщо знизу папір підпалити.

А якщо мед у Вас вже зацукрувався, його можна обережно розчинити на водяній бані. І якщо в розчиненому меді Ви знайдете шматочки воску, то мед натуральний! Але перевірте одним з вищевикладених пунктів

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh