Діаспора

Як відбувається історичний візит “прем’єр-міністра” Ватикану (ФОТО)

У Запоріжжі посланець Папи Римського Франциска поспілкувався з переселенцями, а також – на рідній італійській мові – з колишніми заробітчанками, що працювали в Італії

У перше в історії друга після папи особа Ватикану – держсекретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін – завітала до Лівобережної України. Історичний візит відбувся 16 червня, до Запоріжжя. Прямо з літака посланець Папи Римського Франциска вирушив до запорізького католицького храму Бога Отця Милосердного, де на нього вже чекали представника католицької громади Запоріжжя, а також переселенці зі сходу України та Криму, адже місія, з якою прибув представник римської католицької церкви, у першу чергу, спрямована на допомогу українцям, що постраждали внаслідок росьйсько-української війни.









Кардинал П’єтро Паролін передав вірянам, а в їхній особі всім жителям Запоріжжя та України, слова підтримки від Папи Франціска та оголосив про початок гуманітарної місії Святого Престолу в Україні – “Папа для України”.

Посланець Папи Римського поспілкувався з переселенцями зі сходу України та Криму, зокрема, з родинами з окупованих Красного Луча, що на Луганщині, Кировського, що на Донеччині, кримської Феодосії. П’єтра Пароліна цікавило, як облаштувалися люди на новому місці, як сприйняла їх громада, з якими труднощами вони зіткнулися та як розв’язують проблеми. Кардинал благословив переселенців, а потім наголосив, що мужність цих людей гідна поваги, як і взаємодопомога, яку він побачив у Запоріжжі. Довелося кардиналу поспілкуватися у Запоріжжі й на рідній італійській мові, адже серед тих, хто його вітали, опинилися колишні заробітчанки, що працювали в Італії.









Представник Папи дав старт гуманітарній місії “Папа для України”, центром якої є Запоріжжя, адже очолив місію запорізький єпископ Ян Собіло. Кардинал представив та благословив членів гуманітарного комітету, що здійснюватимуть місію, а також наголосив, що допомогу отримують найбільш нуждені.




 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.