Як відбувається історичний візит “прем’єр-міністра” Ватикану (ФОТО)

У Запоріжжі посланець Папи Римського Франциска поспілкувався з переселенцями, а також – на рідній італійській мові – з колишніми заробітчанками, що працювали в Італії

У перше в історії друга після папи особа Ватикану – держсекретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін – завітала до Лівобережної України. Історичний візит відбувся 16 червня, до Запоріжжя. Прямо з літака посланець Папи Римського Франциска вирушив до запорізького католицького храму Бога Отця Милосердного, де на нього вже чекали представника католицької громади Запоріжжя, а також переселенці зі сходу України та Криму, адже місія, з якою прибув представник римської католицької церкви, у першу чергу, спрямована на допомогу українцям, що постраждали внаслідок росьйсько-української війни.

Кардинал П’єтро Паролін передав вірянам, а в їхній особі всім жителям Запоріжжя та України, слова підтримки від Папи Франціска та оголосив про початок гуманітарної місії Святого Престолу в Україні – “Папа для України”.

Посланець Папи Римського поспілкувався з переселенцями зі сходу України та Криму, зокрема, з родинами з окупованих Красного Луча, що на Луганщині, Кировського, що на Донеччині, кримської Феодосії. П’єтра Пароліна цікавило, як облаштувалися люди на новому місці, як сприйняла їх громада, з якими труднощами вони зіткнулися та як розв’язують проблеми. Кардинал благословив переселенців, а потім наголосив, що мужність цих людей гідна поваги, як і взаємодопомога, яку він побачив у Запоріжжі. Довелося кардиналу поспілкуватися у Запоріжжі й на рідній італійській мові, адже серед тих, хто його вітали, опинилися колишні заробітчанки, що працювали в Італії.

Представник Папи дав старт гуманітарній місії “Папа для України”, центром якої є Запоріжжя, адже очолив місію запорізький єпископ Ян Собіло. Кардинал представив та благословив членів гуманітарного комітету, що здійснюватимуть місію, а також наголосив, що допомогу отримують найбільш нуждені.
 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh