Війна рф проти України

Трофеї від РФ досі допомагають ремонтувати танки та САУ для ЗСУ. Фото

Як відбувається відновлення техніки для наших захисників, і як можуть використовуватись запчастини навіть з обгорілих російських машин

Джерело: Defence Express

Інформагентство АрміяInform опублікувало цікавий репортаж з одного із ремонтних майданчиків 3-ої танкової Залізної бригади, організованого на базі колишнього сільськогосподарського репортажу. Цей матеріал цікавий тому, що розповідає загалом про те, як організовано процес ремонту техніки для ЗСУ, і зокрема – як в цьому можуть використовуватись комплектуючі, добуті з трофейних машин російського “ленд-лізу”.

Зокрема, як пояснюють автори репортажу, в таких польових умовах може відбуватись або дрібний ремонт техніки з пошкодженнями після сутичок з рашистами, або ж наприклад заміна двигунів із зношених на нові, отримані буквально із заводу. Публікацію можна прочитати за цим посиланням.

Як трофеї від РФ досі допомагають ремонтувати танки та САУ для ЗСУ

Процес ремонту техніки в 3-ій Залізній танковій бригаді, фото – АрміяInform

Крім проблем із двигунами, рембат 3-ої Залізної бригади в польових умовах також може усувати проблеми з несправностями ходової частини, гальмівної та паливної систем, на танках чи САУ. При цьому для проведення робіт можуть використовуватись зокрема і запчастини, зняті з російської трофейної техніки, як то наприклад катки, гусені, вали редукторів чи інші складові до силових установок.

Якщо такі комплектуючі придатні до використання, то вони можуть зніматись навіть з обгорілих рашистських машин.

Зазначається, що до 80% від особового складу ремонтного батальйону 3-ої Залізної бригади – це мобілізовані, котрі в цивільному житті могли взагалі не мати ніяких справ з ремонтом техніки, і уже у війську опанували науку ремонтувати бойові машини.

Як трофеї від РФ досі допомагають ремонтувати танки та САУ для ЗСУ

Процес ремонту техніки в 3-ій Залізній танковій бригаді, фото – АрміяInform

Водночас, в цьому підрозділі є також один із мобілізованих, що до війська займався 3D-принтерами, і він цю технологію зміг запровадити і для польового ремонту нашої бронетехніки. Наприклад, друк із пластику тих дрібних запчастин, які не вдалось дістати з інших джерел, або ж обточування дрібних комплектуючих, розміром іноді з болт.

Також в репортажі АрміяInform наводиться така цікава деталь, що обладнання із своїх пересувних майстерень наші бійці-ремонтники намагаються розосереджувати на пікапи як більш маневрені машини. Бо наші мобільні СТО завжди є однією з найбільш пріоритетних цілей для російських окупантів.

Як трофеї від РФ досі допомагають ремонтувати танки та САУ для ЗСУ

Комплектуючі з російської трофейної техніки, які використовує для ремонту техніки 3-тя Залізна бригада, фото – АрміяInform

Раніше Defense Express розповідав про те, що ЗСУ отримали відновлені трофеї, котрі РФ кинула на Херсонщині ще в 2022 році. І що цей приклад ілюструє, наскільки є трудозатратним процес відновлення трофейної техніки, необхідної для ЗСУ.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України