Життя

Як справити враження на хлопця

Як не упустити свою частку і почати відразу, по ситуації?

Як говорити народна мудрість: «Людина – коваль свого щастя». А це означає, якщо дівчині сподобався хлопець, не варто сидіти, склавши руки. Дійте, і фортуна повернеться обличчям. Але не все так просто. Часто враження від випадкової зустрічі настільки сильним, що образ незнайомця починає снитися ночами. Альо як знайті вподобаного людини у великому місті? Це практично неможливо, тому будь-яка дівчина чи жінка завжди повинна бути напоготові. Як справити враження на хлопця, який випадково зустрівся на вулиці? Як не упустити свою частку і почати відразу, по ситуації?

Самооцінка

На подібні авантюри (справити враження та / або закохати) здатні лише дуже сміливі та впевнені в собі дівчини. Скромницям залишається розробляти плани, як закохати когось із близького кола знайомих. Але і це непогано. Головне – навчитися азам зваблювання: правильно вести, одягатися, наносити макіяж, щоб справити враження.

Рада. Важливо максимально підвищити самооцінку. Якщо хочеться не тільки справити хороше враження на вподобаного хлопця, але і закохати його в себе, потрібно попрацювати над собою з усіх боків.

Почніть з самих зповсюджених помилок:

 • незграбні одяг і макіяж – табу, справити враження з їх допомогою вийде, закохати в собі людину– немає;
 • нав’язливе увагу до подібного об’єкта – відразу псує враження про жінку, їй навряд чи вдасться закохати в себе чоловіка.

Строката як папуга

Іноді закохані дівчата втрачають голову і починають вести себе неприродне:

 • одягаються в яскраві несмачні одягу;
 • наносять на обличчя замість макіяжу бойову індіанську розмальовку.

Мета таких дій – виділитися з натовпу і привернути увагу хлопця. Правда, підсумок плачевний – виглядають такі міти, як папуги. Таким способом можна справити враження, але чи буде воно тім, якого хочуть досягти ці дівчата? Звичайно ж, немає. Якщо хочеться закохати в себе хлопця, діяти потрібно усвідомлено і з розумом.

«Задушу» в своїх обіймах

Ще однією, досить розповсюдженою помилкою є нав’язувати язливе увагу, що надається предмету свого обожнювання. Таким способом справити враження і закохати хлопця не вийде. Можна тільки відштовхнути його від себе. При цьому почуття неприязні в ньому буде настільки сильним, що чоловік почне охолонувшу за ним дівчину уникати.

Проявляти інтерес до симпатичного хлопця можна, але робити це треба ненав’язливо, поволі. Не заглядайте віддано в очі, даючи зрозуміти, що готові на все. Таких дам представники сильної статі сприймають як легкий од здобич. Гріх не скористатися нею, але не більше того.

Як результат – кинута після першого ж побачення, нещасна рабиня кохання з розбитим серцем. Зазвичай такі жінки дуже люблять осуджувати чоловіків, використовуючи в їх адресу вираз «погрався й покинув».

На замітку. Щоб не опинитися в ролі нещасної покинутої жінки, не варто «вішатися» на хлопців, пропонувати їм себе і свою любов. Вони не оцінять такий жертви – в кращому випадку просто проігнорують або м’яким яко обійдуть делікатне питання. При найгіршому варіанті розвитку подій легкою здобиччю скористаються, після чого викинуть, як непотрібну річ.

Психотипи

Ні на хвилину не варто забувати про те, що всі чоловіки по натурі хижаки і мисливці. І чим складніше їх видобуток, тим більше вони цінують свій трофей. У світі немає однакових людей. Є схожі, яких можна об єднати в такі умовні групи:

 • мисливці-збирачі;
 • раціональні мисливці.

Мисливці-збирачі

Такі товариші не постояти за ціною, хоча справжня їхня мета – лише добитися уваги сподобалася пані, справити враження, закохати її в себе, скуштувати солодкий заборонений плід, а потім приступити до полювання на нову жертву.

Це найцікавіші екземпляри серед чоловічого населення з точки зору підкорення. Змусити такого чоловіка звернути на себе увагу – нічого не варто. Набагато складніше зробити на нього сильне враження, закохати його по-справжньому. Дуже багатьом дівчатам такі «фрукти» просто не по зубах.

Раціональні мисливці

Закохати їх набагато простіше, більш того, з них виходять чудові сім’ї янини. Порівняно з азартними мисливцями-колекціонерами, їх метою, так само як більшості жінок, є створення міцної сім’ї. Тім не менш, навіть дуже добру, позитивну зі всіх сторін дівчину вони можуть просто не помітити, якщо вона буде зливатися з натовпом.

Важливо знаті. Перше враження – найстійкіше, навіть якщо воно помилкове. Щоб змінити його, знадобиться набагато більше сил і часу, альо навіть це допомагає далеко не завжди.

Способи справити враження і закохати в себе

Отже, як діяти дівчині, якій сподобався якийсь суб’єкт з офісу, де вона працює? Наступні поради допоможуть справити враження і закохати чоловіка:

 • перестаньте бути невидимкою;
 • сходіть на корпоратив;
 • будьте небагатослівні;
 • станьте слабкою.

Щоб чоловік помітив

Для початку зверніть на себе його увагу, зробіть хороше враження. Не виключено, що чоловік вже помітив дівчину, але з якихось причин боїться зробити перший крок. Отже:

 • Почніть більш близьке знайомство. Зробіть це ненав’язливо. Наприклад, вирушаючи до кавового автомату під час технічної перерви, запропонуйте захопити стаканчик кави і для нього. Ні до чого не зобов’язує дружній жест. Або навпаки, побачивши, що за кавою відправляється цей хлопець, попросити принести ще один стаканчик і для себе. Робочий момент, нічого особливого, але хороший привід справити враження, щоб тебе помітили.
 • Заведіть невимушена розмова. Зробити це можна під час кавової п’ятому п’ятихвилинки. Заведіть з симпатичним хлопцем бесіду про сорти кави, запитаєте, який з них воліє він, розкажіть про свої смаки і про ті, яке було перше враження від цього напою.
 • Якщо чоловік йде на контакт, розвійте тему і розкажіть про своїх смакових перевагах, з чим найбільше подобається пити каву. Тут, щоб справити враження, а в подальшому і закохати в себе людину, знадобиться вроджений акторський талант. Можна розповісти про надзвичайно смачних пампушки і всім своїм поглядом зобразити найвищу насолоду, випробовуване від їх смаку і аромату.
 • Через пару днів принесіть в офіс власноруч приготовані пончики, почастуєте ними всіх працівників, і, звичайно ж, приділіть увагу симпатичного хлопця. Потім змініть тактику і кілька днів ведіть себе так, ніби цього хлопця в офісі немає – займайтеся роботою, спілкуйтеся з жіночою половиною колективу. Спробуйте справити враження на іншого хлопця з офісу, а заодно непомітно поспостерігайте за реакцією обранця.

«Вудка покинута», тепер можна трохи почекати – наприклад, до найближчого корпоративу, присвяченого якого-небудь події.

Корпоративна вечірка

На подібних святих колектив, особливо, якщо він не дуже великий, майже завжди тримається разом або розбивається на невеликі групи по інтересам. Вісь тут, у невимушеній обстановці, проявіть себе у всій красі і зробіть враження – ведіть не так офіційно, як у офісі, у робочий час. Один з варіантів – ненав’язливо потрапити в групу, де присутня сподобався хлопець, і підтримати бесіду.

На замітку. Якщо дівчина начитана і може без проблем підтримати будь-яку тему – на хлопця це справити незабутнє враження.

Далі дійте за обставинами:

 • запропонуйте хлопцеві відійти в бар і випити по коктейлю;
 • під час бесіди ненав’язливо розпитайте про те, що чоловік любити займатися у вільний від роботи час;
 • поцікавтеся, чи любити він тварин, природу, автомобілі, риболовлю.

Одним словом, підтримуйте світську бесіду, в якій дуже легко дізнатися про хлопця всю необхідну інформацію. Таку тактику іноді називають котячою.

Рада. Під час розмови звертайтеся до співрозмовника. Доведено, що кожній людині подобається чути своє ім’я. Це спонукає його до довірчого спілкування.

Забудьте про Триндичіху

Ще один важливий нюанс в поведінці, що може зіпсувати перше враження – багатослівність. Не тараторьте без угаву. Спробуйте вивести хлопця на розмову, і нехай він почне розповідати що-небудь про свої захоплення або пригоди. Уважно слухайте його і не перебивайте. Зрідка можна поставити навідне запитання по темі розповіді.

Періодично кивайте і підтакуйте – таким чином, це покаже співрозмовнику, що його дійсно з цікавістю слухають. В іншому випадку у хлопця може скластися враження, що дівчина сумує, просто роблячи вигляд, що їй цікаво. Якщо розповідається про щось смішне, посмійтесь і обов’язково прокоментуйте.

Рада. Якщо хочете закохати чоловіка, поважайте його інтереси, але не растворяйтесь в них повністю. Залишайтеся яскравою індивідуальністю – таких завжди помічають.

Станьте слабкою

У процесі розмови можна ненароком натякнути на боязнь однієї повертатися додому і страх темряви. Тут же можна помітити, що супроводжує був би дуже до речі. Якщо сподобався хлопець – справжній джентльмен, він обов’язково запропонує свою допомогу. Не бійтеся зіпсувати враження про себе жінка повинна бути певною мірою слабкою, і в цьому немає нічого поганого.

На замітку. У перший робочий день після корпоративу поцікавтеся у хлопця, як він добрався до будинку. Не форсуйте події! Про ті, чи правильно все було зроблено, і чи вдалося закохати в себе об’єкт зітхань, стане відомо вже незабаром. Якщо обранець запросити дівчину на побачення – значити вона на вірному шляху.

Як справити враження на колишнього

Якщо до розставання спілкування тривало досить довго, перше враження від знайомства було приємним, то причина, по якій стався розрив, швидше за все, відома обом. Зазвичай, якщо сісти і добре подумати, то багато що стає ясно – причина розставання найчастіше лежить на поверхні, тільки багато її вперто не хочуть помічати.

Чому кинувши хлопець?

Проаналізуйте, як складалися відносини за весь період спілкування і останнім годиною. Можливо, хлопцеві щось не подобалося в партнерці, а вона вперто не погоджувалася з його претензіями. Найімовірніше цій парі просто було не по дорозі, адже побудувати щасливі відносини поодинці не може ніхто – це спільний і досить важка праця.

На замітку. Найбільша помилка в поведінці дівчат – постійне наполягання на своєму. З таким світоглядом можна просидіти в очікуванні казкового принца все життя.

Як повернути втрачені стосунки?

Якщо змиритися з розривом немає сил, але є намір справити враження на колишнього хлопця і «закохати його назад», проаналізуйте, де була допущена помилка, і постарайтеся її виправити.

Варіанти:

 • Колишній хлопець звик вважати свою супутницю вітряної, несерйозною особливою, і розставання відбулося лише з цієї причини. Здивувати його можна кардинальним перетворенням.
 • Людина, з яким стався розрив, любити відвідувати музеї, цінує живопис. Організуйте з ним «випадкову» зустріч і добре підготуйтеся до неї. Дізнайтеся більше про улюблених художників колишнього, а також про тих, на яких він раніше не звертав уваги. Під час «випадкової» зустрічі проведіть враження – заведіть розмову в одного з полотен і поблискайте глибокими знаннями в цій області. А на здивоване вигук просто скажіть: «Ні, просто ти не хотів помічати того, чим я цікавлюся, а мені завжди подобалось мистецтво».

Рада. Перш, ніж робити спроби справити враження на колишнього хлопця і «назад закохати», добре подумайте, чи варто це робити? Деколи люди витрачають дорогоцінний час зовсім не на ті, що їм потрібно насправді.

Якщо розлучення сталося, якими б не були її причини, проаналізуйте подію і в майбутньому не допускайте подібних помилок. І тоді на життєвому шляху обов’язково зустрінеться людина, з якою можна реально побудувати міцні відносини і прожити довге щасливе життя, як у казці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України