Авторські статтіКулінарія

Як розм’якшити китайські сушені гриби

Как размягчить китайские сушеные грибы
Китайські сушені гриби, які ще називають чорними грибами, або шиітаки, розкривають сильний грибний аромат при регідрації. Висушені гриби містять речовину лентионин, яке і надає специфічний запах.
Как размягчить китайские сушеные грибыКак размягчить китайские сушеные грибы
Якщо їх покласти в суп, смажені і тушковані страви, аромат цих страв значно покращиться. Правда, перед додаванням до будь-якої страви гриби необхідно розм’якшити. Розм’якшення не тільки додасть їм обсягу, але і видалить з них частки забруднень.

Ось кілька простих дій, виконуваних при розм’якшенні китайських грибів:
Как размягчить китайские сушеные грибы
1. Обережно промийте сушені шиїтаки холодною водою, щоб позбавити їх від забруднень.

2. Покладіть вимиті гриби в миску і залийте теплою водою так, щоб їх повністю покрити. Гриби краще класти в дрібну тарілку. Якщо їх покласти в глибоку миску, вони спливуть і погано напитаются водою.

3. Потримайте шиїтаки у теплій води близько години або до повного розм’якшення. Необхідний для цієї процедури зазвичай залежить від товщини капелюшка гриба. Температуру води треба робити таку ж, яку ви робите, коли приймаєте ванну.

Якщо у вас мало часу, сушені гриби можна не замочити в теплій, а в гарячій води на 15-30 хвилин. Альо це не зовсім підходящий варіант, тому що гаряча вода порушує грибний аромат. Після такого замочування може виявитися, що гриби пахнути вже зовсім не так, як хотілося б.

Краще заливати гриби холодною водою. Тоді збережуться їх смак і аромат. Альо замочування у холодній води може зайняти набагато більше часу, ніж при замочуванні у теплій води.

Іноді грибам потрібно 1-2 години, щоб зм’якнути, але, якщо ви на це приділите 20-40 хвилин, цього буде достатньо.

Розподіляйте час на кухні так, щоб, поки розм’якшуються гриби, виконувати які-небудь інші операції.

Що робити з рештою води з-під грибів ?

Воду з-під грибів можна додавати в супи, рисові та інші страви, які планується покласти гриби шиітаки.

Корисний рада:

В стравах зазвичай використовуються тільки капелюшки розмочених шиїтаки. Ніжки прийнято відрізати. Так їх викидати не треба. Покладіть їх в суп і інші страви, що готуються з грибами, – ніжки додадуть їм аромату. Якщо відразу ніжки використовувати не хочете, можна покласти їх у поліетиленовий пакет і заморозити, поки не знадобляться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.