Поради

Як провести домашній карантин з користю

Плюси треба шукати скрізь, правда? Навіть в ув’язненні! Нарешті, з’явився вільний час, на брак якого ми постійно скаржимося. Це час можна присвятити улюбленим хобі! Якщо ви ще в розгубленості і не знаєте, як проводити дні в карантині, ловіть кілька цікавих ідей!

Самоосвіта

Відриваємо від серця онлайн-платформи, на яких ви знайдете величезну кількість лекцій/подкастів/літератури на будь-яку тему!

Слід звернути увагу на платформу Coursera (coursera.org;⠀) — міжнародний портал, де можна знайте багато лекцій і курсів на будь-якій мові, а також прокачати скіли іноземних мов! Також за деякі прослухані курси можна отримати електронний сертифікат😍 лекції кращих університетів і компаній світу в один клік, починаючи від Гарварда, звершуючи Google. Даний сайт особливо хороший для людей, що захоплюються точними науками і програмуванням.

Фітнес в домашніх умовах.

Інтернет-простір багате на різні спорт-челенджи, відеоролики з тренуваннями будинку і т. д. Також можна підписатися на фітнес-блогерів і слідувати їх вказівками! А в деяких співтовариствах на Фейсбук, майже кожен день режимі онлайн проводять зарядку, фітнес та ін.⠀

Позбавтеся від непотребу

Домашній карантин — відмінний час зайнятися тим, до чого вічно не доходять руки! Наприклад, перебрати гардероб. Якісь речі відкласти на благодійність, якісь – викинути.

Как провести домашний карантин с пользой

Позбутися від зайвих документів, непотрібних сувенірів і тд! А можливо навіть зробити невелику перестановку в квартирі — ось вам і зміна обстановки — замість подорожі! Приведіть в порядок будинок, а разом з ним і ваші думки!⠀

А як ви займаєте собі в умовах домашнього карантину?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh