Поради

Як провести домашній карантин з користю

Плюси треба шукати скрізь, правда? Навіть в ув’язненні! Нарешті, з’явився вільний час, на брак якого ми постійно скаржимося. Це час можна присвятити улюбленим хобі! Якщо ви ще в розгубленості і не знаєте, як проводити дні в карантині, ловіть кілька цікавих ідей!

Самоосвіта

Відриваємо від серця онлайн-платформи, на яких ви знайдете величезну кількість лекцій/подкастів/літератури на будь-яку тему!

Как провести домашний карантин с пользой

Слід звернути увагу на платформу Coursera (coursera.org;⠀) — міжнародний портал, де можна знайте багато лекцій і курсів на будь-якій мові, а також прокачати скіли іноземних мов! Також за деякі прослухані курси можна отримати електронний сертифікат😍 лекції кращих університетів і компаній світу в один клік, починаючи від Гарварда, звершуючи Google. Даний сайт особливо хороший для людей, що захоплюються точними науками і програмуванням.

Фітнес в домашніх умовах.

Інтернет-простір багате на різні спорт-челенджи, відеоролики з тренуваннями будинку і т. д. Також можна підписатися на фітнес-блогерів і слідувати їх вказівками! А в деяких співтовариствах на Фейсбук, майже кожен день режимі онлайн проводять зарядку, фітнес та ін.⠀

Позбавтеся від непотребу

Домашній карантин — відмінний час зайнятися тим, до чого вічно не доходять руки! Наприклад, перебрати гардероб. Якісь речі відкласти на благодійність, якісь – викинути.

Как провести домашний карантин с пользой

Позбутися від зайвих документів, непотрібних сувенірів і тд! А можливо навіть зробити невелику перестановку в квартирі — ось вам і зміна обстановки — замість подорожі! Приведіть в порядок будинок, а разом з ним і ваші думки!⠀

А як ви займаєте собі в умовах домашнього карантину?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України