Авторські статтіФотогалерея

Японський художник створює скульптури з натертої редьки. Фото

1. Останнім часом ми бачимо безліч дивовижних прикладів фуд-арту, представлених у зовсім несподіваних формах. Від 3D-латте-мистецтва до авокадо-фігур, і складається враження що немає межі фантазії художника, якщо страва – це полотно.

2. Сьогодні ми розповімо вам про чудові скульптури тварин Масанорі Коно, зроблених з редьки дайкон.

3. Між роботою в компанії по виробництву фотокабін і у вихідні дні в магазині, Kono створює чудові скульптури тварин з натертого дайкона (японської редьки), розміщені в nabe – японській версії гарячого горщика.

4. У холодні зимові місяці, набе – це здорова їжа, здатна зігріти ваш організм. Надихаючись мистецтвом бенто, де страва оформлена так, щоб виглядати у вигляді тварин, людей або героїв поп-культури – творіння Коно не тільки наповнюють шлунок, але і зігрівають серце.

5. Першим проектом Коно був ребристий ведмідь з редису, сидить у димлячої каструлі з рубленого свинячого живота і китайської капусти.

6. Після того, як він опублікував перше фото в Twitter, його творчість стало неймовірно популярниою, і він вирішив відправив свій рецепт на CookPad.

7. Після чого він почав створювати скульптури у вигляді лами, панди та інших тварин.

8. Якщо ви любите творіння Набе Коно, то вам неодмінно варто придбати його книгу “Daikon Oroshi Art”, де зібрані всі його роботи і рецепти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України