Авторські статтіНовини

Процедура отримання візи для лікування в Італії

Яка процедура отримання візи для лікування на території Італії?

Відповідь адвоката.

Подати заяву на видачу візи для медичного лікування може іноземець, зацікавлений в отриманні медичних послуг, або супроводжуюча його особа.

Заява на отримання візи повинна бути подана в італійське консульство в країні походження пацієнта. Перш ніж подавати заяву на отримання візи на лікування в Італії, заявнику необхідно зібрати і підготувати ряд документів, необхідних в італійському консульстві. Це, зокрема, довідки про патології хворого, документація яка підтверджує здатність іноземного громадянина покрити всі витрати на терапію. Для збору і підготовки документів рекомендуємо звернутися до фахівців у питаннях імміграції.

Після в’їзду на територію Італії з мотивів лікування іноземний громадянин може отримати в квестурі відповідний дозвіл на проживання. Заяву про це може подавати також член сім’ї пацієнта.

Не будучи резидентом Італії і не перебуваючи в реєстрі Національної служби охорони здоров’я, іноземний громадянин буде зобов’язаний оплатити всі витрати, пов’язані з лікуванням.

Тривалості дозволу на проживання, який видається після в’їзду пацієнта в Італію відповідає передбачуваній тривалості лікування.

Закон дозволяє продовження дозволу на перебування необхідного для завершенні терапії. Таке пермессо не дає право на здійснення трудової діяльності в Італії і не може бути конвертоване в інший тип дозволу на проживання.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України