Авторські статтіЗдоров'я

Як приготувати лужну воду

Сьогодні, ми часто вживаємо шкідливі, оброблені харчові продукти, а також численні солодкі і шкідливі для здоров’я напої, які утворюють кисле середовище в організмі, і послаблюють імунну систему.

Фактор рівня рН визначає середовище в організмі. Всі значення нижче 7 є кислими, і вважаються шкідливими для здоров’я, в той час як навколишнє середовище в організмі є лужний, якщо значення рН вище 7.

Таким чином, значення рН має вирішальне значення для організму, оскільки це може мати серйозні наслідки для загального стану здоров’я.

Наступний рецепт для лужної води може допомогти вам, так як він збереже здорове середовище в організмі, якщо ви не зможете дотримуватися здорової, збалансованої дієти. Цей рецепт допоможе детоксикації організму і запобігає раку.

Отже, як приготувати це чудове засіб і захистити своє здоров’я!

Інгредієнти:

  • 1 чайна ложка солі гімалайської
  • 1 лимон (переважно органічний)
  • 8 чашок води

Інструкції:

У чисту скляну банку, налийте воду. Потім поріжте лимон часточками і видавіть їх. Можете зберегти шкірку. Додайте гімалайську сіль, закрийте банку і залиште настоятися протягом 12 годин при кімнатній температури.

Застосування:

Ця лужна вода є фантастичним качаном дня, так як вона відновить баланс в організмі, видалить шкідливі токсини і підлічить організм. Ви повинні випивати 3 склянки вранці, на голодний шлунок, результати дуже скоро вас здивують!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України