Авторські статтіЖиття

Як правильно підготуватися до Великодня у 2018 році

Світлий Великдень — найважливіше християнське свято. Незважаючи на те, що багато людей не дотримуються великого посту, вони намагаються слідувати іншим релігійним традиціям і починають готуватися до Христового Воскресіння вже за кілька тижнів.

Світлий Великдень — найважливіше християнське свято. Незважаючи на те, що багато людей не дотримуються великого посту, вони намагаються слідувати іншим релігійним традиціям і починають готуватися до Христового Воскресіння вже за кілька тижнів.

Дата святкування Пасхи змінюється кожен рік, і в 2018 році цей світлий свято нам належить зазначити 8 квітня. Попереднім подією традиційно є Великий піст, який православні віруючі дотримуються протягом 6 тижнів. Обмеження в їжі і духовне очищення — важливі, але не єдині способи підготуватися до Воскресіння ісуса, прийди Христа. Перш ніж зустріти Великдень, необхідно заздалегідь дізнатися про те, як зробити це правильно, не порушуючи релігійних законів.

Як підготуватися до Світлого Христового Воскресіння в 2018 році

Найголовніший етап підготовки до Великодня — це дотримання Великого посту. У цей період віруючі очищають тіло і душу і готуються до єднання з Господом Богом. Однак ні один пост не є обов’язковим, так як обмеження в їжі і зміна раціону харчування доступно тільки людям з міцним здоров ” ям.

До настання Великодня кожен віруючий повинен хоча б раз відвідати церкву і побувати на богослужінні. Покайтеся перед Богом за свої проступки і вимовте сильну молитву про прощення гріхів. У цей час важливо визнати й усвідомити свої помилки, і тоді Господь Бог обов’язково почує вас.

Намагайтеся придушувати негативні емоції та негативні думки, особливо за кілька днів до Великодня. Не можна лаяти дітей, сваритися з близькими і бажати зла іншим людям. Попросіть вибачення у своїх рідних і постарайтеся підтримувати в будинку атмосферу добра і спокою. Не забудьте приділити увагу родичів, які живуть далеко від вас.

Поки Великий піст не закінчився, виконайте всі невиконані спілкування, щоб зустріти Великдень з чистою душею і легким серцем.

Розваги і марні спілкування — не самі відповідні заняття у передвеликодній період. У вільний час рекомендуємо відвідати храм або помолитися у себе вдома.

Займайтеся богоугодними справами, допомагати нужденним і оточуйте турботою своїх близьких. У цей період ви повинні робити якомога більше добрих справ, щоб отримати благословення Господа.

Активна підготовка до Великодня починається за тиждень. У Чистий четвер православні віруючі печуть паски, сирні паски і фарбують крашанки. У Велику суботу великодні атрибути відносять до церкви, де священнослужителі зможуть освятити їх під час богослужіння.

Традиція відзначати Великдень зародилася ще в давні часи. З цієї причини з цим великим святом пов’язаність язано безліч прикмет і повір’я їв, і багато з них до цих пір не втратили свою актуальність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України