Авторські статтіЗдоров'я

Як перемогти лінь і почати займатися спортом

Я давно «не падаю в обморок» від Австрії, тобто звичайні речі, які справляють сильне враження на туристів Австрії і знову прибулих сюди, на мене просто не діють. Я обожнюю жителів цієї країни за їх любов до спорту. Як тільки починається теплий сезон, всі на вулиці бігають і беруть участь численних марафонах, величезна кількість людей гуляє в горах і катається на велосипедах.

Особливо люблю тірольців. У них чудовий спортивний характер. Там в Тіролі до самої глибокої старості люди тримають себе у чудовій спортивній формі. Вони є для мене справжні австрійці і моя Австрія там, в Тіролі.

Кожен день тисячі людей по всьому світу оформляють собі членство в різної цінової категорії спортивних клубів, починають займатися і кидають, Австрія тут не виняток. До речі для клубів такі люди найкращі клієнти: платять регулярно і не ходять.

Чому всі знають про значення спорту в житті і тим не менш лінуються довести своє тіло до розуму? Відповідь дуже проста: у 90% випадках це банальна лінь і відсутність правильно сформованої мотивації.

Лінь можна перемогти методом звички: 21 день регулярно відвідуєш зал і вже звикаєш, і потім займаєшся систематично. А вісь що робити з мотивацією?

Как победить лень и начать заниматься спортомФото: pixabay.com

Повно спортивної реклами, чудових мотивуючих статей, відео роликів, відмінних психологів — спортивних інструкторів, і, тим не менш, до бажаної мети доходять одиниці. На це є різні причини: стреси в сім’ї, на роботі, не завжди можливо банально приділити годину спорту, навіть якщо б і сильно хотілося. В таких випадках я рекомендую робити наступне: уважно проаналізувати свою тиждень. Так, так, прямо по старому взяти аркуш паперу і виписати ті справи, події в яких ваша доля було безумовно необхідно, викреслити ті справи і події, які можна було делегувати іншим надійним людям. І ви відразу побачите, що 10-15 хвилин навіть з самого насиченого дня можна виділити для себе, для свого спорту. Далі, коли годину виявилено, постає питання, а які власне спортивні вправи робити?

Спочатку потягніться, так, просто, як кішка потягніться. Потім, включіть свою улюблену музику і просто потанцюйте так, як вам хочеться, а на закінчення знову потягніться. Цього для початку буде достатня. Робіть це 2-3 дні і ефект вас вразить. У вас буде гарний настрій. На п’ятий день подивіться на себе в дзеркало на своє відображення і поговоріть з самим собою, щоб ви хотіли в собі поліпшити/прибрати/повернути, а далі, це вже творча робота. Самі собі складіть маленьку зарядку, ви з цим впораєтеся. Не потрібно будувати планів громаддя — це ніхто виконувати не буде і нікому це не цікаво. Зробіть свій маленький комплекс спортивних вправ під вашу улюблену музику, обов’язково починаючи і закінчуючи розтяжки з розхлопом, у вашому улюбленому темпі на 10 — 15 хвилин. Вам це сподобається. Почніть хоча б з маленьких кроків до вашої великої мети — Бути здоровим і красивим!

Lena Anele тренер з пілатесу і розтяжці.
Контакт: 069911143339
Заняття проводяться у Відні на Mariahilferstrasse & Seestadt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України