Як перемогти лінь і почати займатися спортом

Я давно «не падаю в обморок» від Австрії, тобто звичайні речі, які справляють сильне враження на туристів Австрії і знову прибулих сюди, на мене просто не діють. Я обожнюю жителів цієї країни за їх любов до спорту. Як тільки починається теплий сезон, всі на вулиці бігають і беруть участь численних марафонах, величезна кількість людей гуляє в горах і катається на велосипедах.

Особливо люблю тірольців. У них чудовий спортивний характер. Там в Тіролі до самої глибокої старості люди тримають себе у чудовій спортивній формі. Вони є для мене справжні австрійці і моя Австрія там, в Тіролі.

Кожен день тисячі людей по всьому світу оформляють собі членство в різної цінової категорії спортивних клубів, починають займатися і кидають, Австрія тут не виняток. До речі для клубів такі люди найкращі клієнти: платять регулярно і не ходять.

Чому всі знають про значення спорту в житті і тим не менш лінуються довести своє тіло до розуму? Відповідь дуже проста: у 90% випадках це банальна лінь і відсутність правильно сформованої мотивації.

Лінь можна перемогти методом звички: 21 день регулярно відвідуєш зал і вже звикаєш, і потім займаєшся систематично. А вісь що робити з мотивацією?

Фото: pixabay.com

Повно спортивної реклами, чудових мотивуючих статей, відео роликів, відмінних психологів — спортивних інструкторів, і, тим не менш, до бажаної мети доходять одиниці. На це є різні причини: стреси в сім’ї, на роботі, не завжди можливо банально приділити годину спорту, навіть якщо б і сильно хотілося. В таких випадках я рекомендую робити наступне: уважно проаналізувати свою тиждень. Так, так, прямо по старому взяти аркуш паперу і виписати ті справи, події в яких ваша доля було безумовно необхідно, викреслити ті справи і події, які можна було делегувати іншим надійним людям. І ви відразу побачите, що 10-15 хвилин навіть з самого насиченого дня можна виділити для себе, для свого спорту. Далі, коли годину виявилено, постає питання, а які власне спортивні вправи робити?

Спочатку потягніться, так, просто, як кішка потягніться. Потім, включіть свою улюблену музику і просто потанцюйте так, як вам хочеться, а на закінчення знову потягніться. Цього для початку буде достатня. Робіть це 2-3 дні і ефект вас вразить. У вас буде гарний настрій. На п’ятий день подивіться на себе в дзеркало на своє відображення і поговоріть з самим собою, щоб ви хотіли в собі поліпшити/прибрати/повернути, а далі, це вже творча робота. Самі собі складіть маленьку зарядку, ви з цим впораєтеся. Не потрібно будувати планів громаддя — це ніхто виконувати не буде і нікому це не цікаво. Зробіть свій маленький комплекс спортивних вправ під вашу улюблену музику, обов’язково починаючи і закінчуючи розтяжки з розхлопом, у вашому улюбленому темпі на 10 — 15 хвилин. Вам це сподобається. Почніть хоча б з маленьких кроків до вашої великої мети — Бути здоровим і красивим!

Lena Anele тренер з пілатесу і розтяжці.
Контакт: 069911143339
Заняття проводяться у Відні на Mariahilferstrasse & Seestadt

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh