Авторські статтіФотогалерея

Фотографії реакції перехожих на людину з надмірною вагою

Фотограф Хейлі Морріс-Кафіеро (Haley Morris-Cafiero) наважилася на цікавий соціальний експеримент: знімати реакцію звичайних перехожих на її форми. Мета цього проекту під назвою «Wait Watchers» – показати, як реагують люди, побачивши людину з надмірною вагою. Ця добірка з 23 фотографій замінить вам тисячу слів

1. Ідея фотографувати реакції на зайву вагу прийшла до Хейлі в 2010 році, коли, знімаючи автопортрет з допомогою штатива на Таймс-сквер в Нью-Йорку, дівчина помітила, як якийсь чоловік осудливо дивився на неї.

2. «Я чула багато коментарів з приводу своєї зайвої ваги, але мені ніколи не приходила в голову ідея зняти це засудження на камеру», – розповідає Хейлі.

3. В якості місць для зйомки фотограф вибирала ті, в яких зазвичай відчуває себе некомфортно.

4. Хейлі не робила нічого незвичайного, щоб спровокувати реакцію перехожих.

5. Фотограф розмовляла по телефону або, наприклад, їла морозиво. Словом, робила ті ж речі, що і всі звичайні люди на вулицях.

6. Хейлі також намагалася не привертати уваги своїм зовнішнім поглядом.

7. Фотограф спеціально не вбиралася для зйомки і не завдавала зухвалий макіяж.

8. Після публікації перших знімків в мережі, Хейлі отримала величезну кількість коментарів, які закликають її почати займатися спортом, доглядати за собою, вибирати більш стильну одяг і не нехтувати мейкапом.

9. Дівчина слухала рекомендацій користувачів інтернету, і все одне реакція перехожих залишилася колишньою.

10. Хейлі Морріс-Кафиеро, в минулому страждає від гіпотиреозу (стійкої нестачі гормонів щитовидної залози) і розладів харчової поведінки, стверджує, що її не хвилює, що про неї думали оточуючі.

11. «Я роблю ці знімки не через злість. Це чистої води соціальний експеримент, своєрідний спосіб повернути їх перехожим цікавий і часто осудливий погляд», – пояснює сенс свого проекту Хейлі.

12. Дівчина вважає, що її проект виступає своєрідним барометром для вимірювання тиску суспільства на людей з надмірною вагою.

13. Багато користувачів інтернету відзначають, що перехожі обертаються і кидають погляд необов’язково через бажання засудити: можливо їх просто привернула камера на штативі.

14. Справедливо буде зазначити, що дійсно достовірно невідомо, які думки рояться в головах перехожих в той момент, коли вони «дивляться» на людей із зайвими кілограмами.

15. Засудження це? Співчуття? Чи, може, просте людське цікавість?

16. Дайте нам знати, що ви думаєте про цей проект в коментарях! А поки подивіться ще кілька цікавих фотографій з цієї серії

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України