Якщо ви народили дитину в Італії, маєте право на допомогу

Bonus Bebè – соціальна допомога, що виплачується в Італії батькам, в сім’ях яких народилася або була усиновлена дитина. Ось механізм подачі заявки на отримання “Bonus bebè”

Ця допомога виплачується у розмірі 80 євро в місяць, до часу, як дитині виповниться 3 роки. Умовою його отримання є сімейний прибуток, що не перевищує 25000 євро в рік.

Тим сім’ям, які мають річний дохід, що не перевищує 7000 євро, виплачують 160 євро в місяць.

Отримувати допомогу мають право ті сім’ї, в яких була / буде народжена або усиновлена дитина.

Бонус на дитину виплачується рідним або прийомним батькам, італійського чи іноземного походження, якщо останні мають постійний дозвіл на проживання в Італії або статус біженця, і за умови, що вони постійно проживають в Італії.

Заявку на отримання допомоги необхідно подавати в Національний інститут соціального захисту INPS протягом 90 днів з дня народження дитини, або її усиновлення. Це можна зробити самостійно або звернутися за допомогою в патронат чи профільну організацію.

Для відправки запиту через веб-сайт INPS слід попередньо зареєструватись на портал і отримати PIN-код.

Заяву можна подати, звернувшись в контактний центр INPS за телефонами: 803.164 зі стаціонарних або 06 164.164 з мобільних.

Після того, як INPS перевірить реквізити (дату народження дитини, дохід сім’ї відповідно до ISEE, наявність постійного місця проживання) і прийме запит, він виплачуватиме допомогу, починаючи з дати народження дитини або прийняття його в сім’ю, аж до досягнення трирічного віку або до настання третього року після її усиновлення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh