Подорожі

Як оригінально і з користю провести великодню неділю

Якщо ви ламаєте голову, як себе розважити протягом тривалого великоднього вікенду, пропонуємо звернути увагу на цікаву екскурсію, підготовлену клубом «Празький мандрівник» і відсвяткувати Великдень в країні лужицьких сербів.

Самий нечисленний слов’янський народ сьогодні населяє всього кілька сіл у Східній Німеччині. При цьому лужичани чудесним чином зберегли свої традиції та мову, незважаючи на відсутність державності-і століття насильницького онімечування. Великодні кінні процесії лужицьких сербів, мабуть, можна назвати самим видовищним народним святому в околицях Праги. Хоча б раз у житті це точно потрібно побачити своїми очима.

Традиція великодніх кінних процесій йде корінням ще в язичницькі часи, коли предки нинішніх лужицьких сербів вперше почали об’єднання їжджати по весні свої угіддя з піснями і молитвами. Вважалося, що таким чином можна захистити майбутній урожай від підступів злих духів. З приходом християнства кінні процесії приурочили до свята Великодня, і тепер кожна процесія проходити виключно під керівництвом священика.

На даний момент група вже майже повністю укомплектована, але є ще кілька вільних місць. Не пропустіть свій шанс!

Вартість поїздкі: 620 крон
Дата поїздкі: 1 квітня 2018 року, неділю.
Виїзд з Праги: 6:00
Прибуття в Прагу: 18:00

Контактні дані:

Телефон: 775634556

e-mail: kgerbeev@gmail.com

Заявку на участь можна також оформити через форму сайту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.