Авторські статтіЗдоров'я

Схуднення для жінки – що потрібно знати

Сьогодні дівчата рівняються на фітнес-блогерів з Інстаграму, намагаються слідувати їх радам. Все заради того, щоб бути схожими на них, тому що це зараз модно і нібито вважається правильним є і здоровим. Купують насіння чіа, льону, ягоди годжі і т. д., беззаперечно вірячи в їх чудодійну силу, яка позбавить їх від жиру раз і назавжди. Але виснажливі тренування і строгі дієти надають швидше зворотний ефект. Ми злимося, зриваємося і починаємо все заново. Може, вистачить?

Слухайте себе, а не модних блогерів

Поважайте своє тіло і здоров’я! В основі здорового способу життя лежить гарне фізичне і емоційне самопочуття. Якщо ви робите щось злості, заздрості або заради відповідності, то краще зупинитися. Ні до чого хорошого це не призведе.

  • Вистачить мучити себе і оточуючих постійними розмовами про спорт, целюліті, швидких вуглеводах. Вистачить обзивати нешкідливу картоплю “шкідливою для здоров’я і гуглити про те, скільки калорій в повітрі.

Можливо, мета не завжди виправдовує засоби, а в гонитві за ідеалом ви ризикуєте стати нестерпно нудною або почати дратувати самих близьких і люблячих вас людей. Зупиніться і прислухайтеся до себе, до свого тіла та організму! Якщо на секунду позбутися від завчених фраз, кружляючих у голові, які були нав’язувати пов’язані вам модними блогерами, журналами і т. д., то ви почуєте свої справжні бажання і вподобання!

Прагнучи зменшити відсоток жирової прошарку, ви навіть не замислюєтеся, що для жінок жир потрібний! Певна кількість жирових відкладень в організмі необхідно для підтримки нормальної роботи жіночої репродуктивної системи. Якщо рівень лептину (концентрація якого в плазмі крові прямо залежить від кількості жирових відкладень) падає нижче певної критичної величини, у жінки припиняється менструальний цикл і зникає здатність до зачаття дитини.

Будьте обережні, коли прямуєте моді на сухий прес. Це може призвести до серйозних проблем зі здоров ям. До речі, видніється кубики, їх кількість і порядок розташування – все це дано нам від народження. Трапляється так, що люди, які мають зайву вагу, хваляться плоским пресом і квадратиками, тоді як так звані “спортивні люди“ не мають і натяку на кубики, як би багато і довго не качали прес.

Піклуйтеся про себе!

  • Душевна рівновага набагато важливіше красивих м язів. Знайдіть свої вправи, які подарують вам відмінне самопочуття. Починайте з невеликих навантажень, не поспішайте. Ми часто ставимо перед собою нездійсненні завдання і страждаємо від того, що не справляємося.
  • Не діліть на здорову їжу і шкідливу, тому що кожен продукт по-своєму корисний. Я зараз маю на увазі продукти, які дає нам природа, а не витвори фастфуду, створені людиною. Хоча і їх споживання (в помірних кількостях, звичайно) не зашкодить фігурі і здоров’ю.
  • Піклуйтеся про своє тіло, насолоджуйтеся кожним рухом на тренуванні і забудьте про правила. Ви можете займатися спортом навіть будинки в піжамі, не потрібно бігти в спортзал перед роботою.

Можна виконувати щодня лише 5-хвилинну табату, яка буде в 9 разів ефективніше спалювати жир, ніж виснажливе room кардіо! Ефективною є та тренування, яку ви виконуєте прямо зараз, а не та 2-сервіс, яку ви запланували на понеділок, пам ” ятайте про це!

Здоровий спосіб життя – це важливо, але давайте не будемо сходити з розуму!

Автор: Наталі Цховребова

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України