Авторські статтіЗдоров'я

Як не допустити ожиріння печінки

Ожиріння печінки — це синдром (сукупність симптомів), головним ознакою якого є патологічне збільшення розміру і маси печінки з-за зайвого відкладення в ній жирових клітин і порушеного ліпідного обміну.

Как не допустить ожирение печени

У цієї хвороби є одне дуже втішне обставина — вона оборотна, якщо усунути причину і вчасно її усунути.

У двох з трьох випадків ожиріння печінки дистрофічного причиною є алкоголь. Причому не факт, що саме прийом алкоголю у великих дозах і щодня провокує це захворювання доза може бути різною, оскільки кожен організм індивідуальний.

Безпечних доз алкоголю не існує, це треба пам ” ятати

Навіть якщо Ви не пьянеете від великих доз і залишаєтеся в здоровому глузді, не страждаєте похміллям — це нічого не означає, крім того, що Ваша печінка приймає на себе весь удар, виснажуючись і выматываясь. Цього разу настає кінець — і клітини печінки починають функціонувати неправильно.

Прочитайте про симптоми які свідчать, що ваша лімфа забита токсинами.

Є також і інші поширені причини ожиріння печінки дистрофічного — як цукровий діабет, зайва вага, гіперліпідемія. Ці причини більш рідкісні, але і більш ризиковані — не кожен алкоголік захворіє ожирінням печінки — статистика в бік алкоголю переважує тільки із-за рівня обігу алкоголю в нашій країні. Але ризик отримати ожиріння печінки у діабетика в рази більше.

Профілактика і лікування ожиріння печінки по суті дуже проста:

  • не вживати алкоголь,
  • займатися фізичними вправами,
  • підтримувати дієту при діабеті,
  • стежити за рівнем холестерину.

Просто вести здоровий спосіб життя.

На шкода, це вага просто тільки на словах — на ділі це дуже складно. І щоб реалізувати ці прості істини, треба в першу чергу змиритися, що легко не буде, по-друге, не виправдовувати себе тим, що це ж нелегко і все таке — здоров’я двічі не приходити, бережіть ті, що є!

При виявленні лікарем початкових симптомів ожиріння печінки, необхідно відразу ж повністю виключити причину — найчастіше алкоголь. І не треба заспокоювати себе думкою, що це не можна робити різко, а поступово — це придумали ті, хто любити випити, або люди зі стресовою роботою.

Кидати відразу! Зовсім. Навіть однієї краплі не можна, інакше не кинете.

У випадку з діабет і гіперліпідемією складніше — необхідно дізнаватися у лікаря дієту, і спостерігатися у ендокринолога регулярно здавати аналізи, але відразу простіше щодо того, що хворі на діабет самі тримають себе в руках і вже звичніше в дисципліні та здорового способу життя.

Людям із зайвою вагою при лікуванні ожиріння печінки — бажано порадитися з дієтологом і не приймати ніяких гормональних препаратів для зниження ваги, а також інших сильнодіючих методик — вони ранять печінка нітрохи не менше!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.