Як не допустити ожиріння печінки

Ожиріння печінки — це синдром (сукупність симптомів), головним ознакою якого є патологічне збільшення розміру і маси печінки з-за зайвого відкладення в ній жирових клітин і порушеного ліпідного обміну.

У цієї хвороби є одне дуже втішне обставина — вона оборотна, якщо усунути причину і вчасно її усунути.

У двох з трьох випадків ожиріння печінки дистрофічного причиною є алкоголь. Причому не факт, що саме прийом алкоголю у великих дозах і щодня провокує це захворювання доза може бути різною, оскільки кожен організм індивідуальний.

Безпечних доз алкоголю не існує, це треба пам ” ятати

Навіть якщо Ви не пьянеете від великих доз і залишаєтеся в здоровому глузді, не страждаєте похміллям — це нічого не означає, крім того, що Ваша печінка приймає на себе весь удар, виснажуючись і выматываясь. Цього разу настає кінець — і клітини печінки починають функціонувати неправильно.

Прочитайте про симптоми які свідчать, що ваша лімфа забита токсинами.

Є також і інші поширені причини ожиріння печінки дистрофічного — як цукровий діабет, зайва вага, гіперліпідемія. Ці причини більш рідкісні, але і більш ризиковані — не кожен алкоголік захворіє ожирінням печінки — статистика в бік алкоголю переважує тільки із-за рівня обігу алкоголю в нашій країні. Але ризик отримати ожиріння печінки у діабетика в рази більше.

Профілактика і лікування ожиріння печінки по суті дуже проста:

  • не вживати алкоголь,
  • займатися фізичними вправами,
  • підтримувати дієту при діабеті,
  • стежити за рівнем холестерину.

Просто вести здоровий спосіб життя.

На шкода, це вага просто тільки на словах — на ділі це дуже складно. І щоб реалізувати ці прості істини, треба в першу чергу змиритися, що легко не буде, по-друге, не виправдовувати себе тим, що це ж нелегко і все таке — здоров’я двічі не приходити, бережіть ті, що є!

При виявленні лікарем початкових симптомів ожиріння печінки, необхідно відразу ж повністю виключити причину — найчастіше алкоголь. І не треба заспокоювати себе думкою, що це не можна робити різко, а поступово — це придумали ті, хто любити випити, або люди зі стресовою роботою.

Кидати відразу! Зовсім. Навіть однієї краплі не можна, інакше не кинете.

У випадку з діабет і гіперліпідемією складніше — необхідно дізнаватися у лікаря дієту, і спостерігатися у ендокринолога регулярно здавати аналізи, але відразу простіше щодо того, що хворі на діабет самі тримають себе в руках і вже звичніше в дисципліні та здорового способу життя.

Людям із зайвою вагою при лікуванні ожиріння печінки — бажано порадитися з дієтологом і не приймати ніяких гормональних препаратів для зниження ваги, а також інших сильнодіючих методик — вони ранять печінка нітрохи не менше!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh