Авторські статтіЗдоров'я

Як мінімізувати шкоду алкоголю: науковий метод

Виявляється, існує метод, що дозволяє скоротити навантаження на печінку при вживанні спиртних напоїв.

Сучасне суспільство неоднозначно ставиться до алкогольних напоїв, хто не вживає їх взагалі і дотримується основ здорового способу життя, деякі — випивають лише по святих, але більшість дозволяє собі «розслабитися» кожен день.

Всім відомо, що медики не наполягають на повній відмові від алкоголю і в тієї ж годину рекомендують вкладатися в норму, яка не зашкодить здоров’ю. Допустима доза спиртних напоїв становить близько семи келихів вина або ж 3-4 літрів пива на тиждень.

Що станеться, якщо випивати алкогольних напоїв більше, ніж дозволено медиками?

Все залежить від дозування і чим вона більше, тим сильніше зростає ризик розвитку захворювань серця і судин, наприклад, інфарктів та інсультів, а також розвитку онкологічних захворювань і передчасної смерті. Плюс до всього, у людини, що систематично вживає спиртне в необмежено кількості, змінюється свідомість і виробляється шкідлива звичка, яку частіше називають алкоголізм. До речі, через зловживання алкоголем можуть з’єднання явитися зайві кілограми, тому що самі по собі подібні напої містять багато цукру і відносяться до категорії калорійних продуктів. Не варто забувати, що алкоголь підсилює апетит, а це означає, що в процесі його вживання можна запросто переїсти.

Вчені знайшли спосіб, який мінімізує негативний вплив алкоголю на печінку і організм в цілому!

Цей метод дозволяє зменшити шкоду від спиртного буквально за 150 хвилин. Мова йде про активних заняттях спортом, на які слід витратити всього 2,5 години на тиждень.

Вчені з Лондона і Сіднея провели спільне дослідження, в результаті якого дійшли висновку, що фізичні навантаження здатні знизити небезпечний вплив алкогольних напоїв на організм людини майже на 50%. При цьому, дослідники відзначили, що такий ефект спостерігається навіть у тих людей, які перевищують рекомендовану дозу і випивають більше, ніж дозволено медиками.

Виходить, що помірна фізична активність — це ефективний метод мінімізації шкоди від алкоголю, на який потрібно витратити всього 2,5 години на тиждень. До речі, вчені стверджують, що чим більше людина займається спортом, тим менше у нього з’єднання являється бажання випити чогось міцненького, так що якщо алкоголізм вже має місце бути, то боротися з ним можна за допомогою частих і старанних тренувань у спортзалі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.