Як мінімізувати шкоду алкоголю: науковий метод

Виявляється, існує метод, що дозволяє скоротити навантаження на печінку при вживанні спиртних напоїв.

Сучасне суспільство неоднозначно ставиться до алкогольних напоїв, хто не вживає їх взагалі і дотримується основ здорового способу життя, деякі — випивають лише по святих, але більшість дозволяє собі «розслабитися» кожен день.

Всім відомо, що медики не наполягають на повній відмові від алкоголю і в тієї ж годину рекомендують вкладатися в норму, яка не зашкодить здоров’ю. Допустима доза спиртних напоїв становить близько семи келихів вина або ж 3-4 літрів пива на тиждень.

Що станеться, якщо випивати алкогольних напоїв більше, ніж дозволено медиками?

Все залежить від дозування і чим вона більше, тим сильніше зростає ризик розвитку захворювань серця і судин, наприклад, інфарктів та інсультів, а також розвитку онкологічних захворювань і передчасної смерті. Плюс до всього, у людини, що систематично вживає спиртне в необмежено кількості, змінюється свідомість і виробляється шкідлива звичка, яку частіше називають алкоголізм. До речі, через зловживання алкоголем можуть з’єднання явитися зайві кілограми, тому що самі по собі подібні напої містять багато цукру і відносяться до категорії калорійних продуктів. Не варто забувати, що алкоголь підсилює апетит, а це означає, що в процесі його вживання можна запросто переїсти.

Вчені знайшли спосіб, який мінімізує негативний вплив алкоголю на печінку і організм в цілому!

Цей метод дозволяє зменшити шкоду від спиртного буквально за 150 хвилин. Мова йде про активних заняттях спортом, на які слід витратити всього 2,5 години на тиждень.

Вчені з Лондона і Сіднея провели спільне дослідження, в результаті якого дійшли висновку, що фізичні навантаження здатні знизити небезпечний вплив алкогольних напоїв на організм людини майже на 50%. При цьому, дослідники відзначили, що такий ефект спостерігається навіть у тих людей, які перевищують рекомендовану дозу і випивають більше, ніж дозволено медиками.

Виходить, що помірна фізична активність — це ефективний метод мінімізації шкоди від алкоголю, на який потрібно витратити всього 2,5 години на тиждень. До речі, вчені стверджують, що чим більше людина займається спортом, тим менше у нього з’єднання являється бажання випити чогось міцненького, так що якщо алкоголізм вже має місце бути, то боротися з ним можна за допомогою частих і старанних тренувань у спортзалі

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh