Авторські статтіЗдоров'я

Як ми вбиваємо свою кров

Багато систем нашого організму ще не вивчені. Вчені ще до кінця не розібралися, як в нашому організмі синтезується кров. Кров — носій життя. Вона складається з білої частини і червоної частини. Вона має багатошарову будову.

Еритроцити бувають різної форми, але повинні бути круглими. Ті, що не круглі —пошкоджені. Вони формують кров’яний згусток у момент кровотечі і припиняють його.

Эхіноцити — це еритроцити, пошкоджені бактеріями.

Червоні точки — це лейкоцити. Вони бувають еозинофілами – тими які борються з паразитами. Лейкоцит не має форми. Рухаючись в капілярі, він змінює свою форму. Він може пройти через стінку капіляра назовні. Ось повна картина лейкоцитів і еритроцитів. Є ще моноцити. Це незрілий лейкоцит, який тільки народився і ще нічого не вміє.

Макрофаги — це лейкоцит, у якого величезна поглинаюча здатність, він може на 360 градусів споживати бактерії.

Лімфоцити — це спеціалізовані лейкоцити, які полюють за раковими клітинами. Лімфоцит має величезне значення, але у нього відсутній апарат супроводу.

Під час народження лейкоцита відбувається фотографування і повна дублікація.

Лейкоцит народжується від лейкоцита шляхом дублікації, тобто шляхом фотографування знімка з голограмою і позначенням внутрішнього простору організму з повним набором амінокислот. Тому, коли людина захворює, то імунітет і розмножуються лейкоцити.

Взяти імунітет нізвідки. Імунітет народжується всередині.

Лейкоцит — це основний імунний захист, якщо його вибити то організм буде беззахисний, і інфекція може поширюватися. Вся інфекція грамотна, вона жива, у нас немає неживої інфекції.

Макрофаги — це клітина-кілер. Вона в перебуває в пошуку за бактеріями: стафілококами, стрептококами. Попереду у макрофага антени, ззаду хвіст, вона як торпеда. Це одноклітинна істота. Лікарі, які не бачили рухомих знімків крові, представляють лейкоцит, як клітку, намальовану на папері. Вони слабо уявляють, що робити з імунітетом, тому що поки ми не допустимо у себе в голові, що це жива, одноклітинна істота то абсолютно незрозуміло, як його підняти.

Ми імунітет весь час випрубовуємо. Ми вводимо йому послаблений вірус, бактерії, послаблені палички. Імунітет намагається захищатися, дубл.ється. У лімфоцита великий мозок, а у макрофага маленький мозок, зате у нього велика кількість пузизів — це називається ліпосоми. Це те місце, де перетравлюються бактерії.

Лейкоцит атакує клітину, він її протикає, перемагає та, у кого енергія сильніше. Ми послаблюємо ракові клітини хімією, опроміненням і разом з цим сильно послаблюємо лейкоцити і весь організм. Стафілокок харчується кров’ю, макрофаги можуть знищувати одночасно до 1000 бактерій.

Темнопольний мікроскоп дозволяє побачити в краплі крові людини гриби, глисти, бактерії, а також невелику кількість лейкоцитів з чого можна зробити висновок, що дана людина не здорова.

Кров — це не тільки лейкоцити, але і еритроцити.

Найпоширеніше захворювання крові — анемія. Анемією страждає половина людства. Кров може бути згущена або рідка. Всі варіанти рідкої крові називаються анемією. Стреси можуть стати причиною анемії? Можуть. Порушується вироблення кісткового мозку.

Погана їжа? Так. Присутність токсичних напоїв? Руйнування крові йде по повній програмі. Паразити можуть впливати? 100 %, навіть 200 %. Половина паразитів є кровопивцями.

Медикаменти можуть? Можуть. Є медикаменти, що повністю руйнують кістковий мозок — це анальгін, димедрол, амідопірин, тетрациклін — це те, що ми пили все попереднє життя. Всі ці препарати мають кроворуйнівну дію. Спадковість може бути? Звичайно. Шкідливі звички посилюють? Посилюють. Відсутність руху, як порушення способу життя, безпосередньо на кров не діє, але послаблює імунітет. Біоенергетика кров може зіпсувати? Може. Йде перепрограмування структурованої мозкової води. Екологія може? Може. Всі 12 груп причин, у т. ч. і час.

Так виникає питання: чому ж ви лікуєтеся з іншого боку? Якщо ви звернетеся до лікаря з приводу анемії, то вам призначать препарати заліза, яблука, сиру печінку, хоча її сиру ніколи не можна їсти.

Печінка — це найбрудніше місце у тварини, особливо зараз.

У ній містяться антибіотики, гормони. Тварина вмирає тоді, коли відмовляє печінка. Ще вам запропонують гранати, буряковий сік, червону ікру.

Ікру можна їсти при анемії томк, що червона ікра приготовлена за допомогою формальдегіду. Чудес не буває і ікринки не зберігаються. Беруть 236-у добавку, яка називається похідне пальне або уротропін, ікру заливають, додають лимонну кислоту і в кислому середовищі уротропін переходити у формальдегід.

Формальдегід — це речовина, якою бальзамують трупи, і ікра зберігається півроку, рік. Ікру при анемії потрібно їсти свіжоморожену. Дістати, розморозити, пів-чайної ложки засолити і в такому вигляді вживати.

Хворий з анемією — це важкий хворий, особливо, якщо це дитина. І якщо йому формальдегідом продовжувати руйнувати кров, то він зовсім помре. Якщо м’ясо можна закоптити, висушити, то ікра взагалі не зберігається. На Камчатці їдять тільки морожену ікру. Тому краще не їсти ніяку, ніж цією труїтися. Звичайно, від чайної ложки нічого не буде, але при анемії рекомендують їсти по 50 міліграм в день, а зберегти її дуже важко.

Від того, чим лікарі лікують, покращення не буде. Чому? Тому що хворим воду капають (фізіологічний розчин), в якій знаходиться 0,9 % розчину натрію, аскорбінка, плазмозамінюючі розчини, щоб кров сильно не розріджувалася. І переливають кров, причому інших людей. Ми перевірили кров зі станції переливання крові на темнопольному мікроскопі. І якщо б хтось бачив, що переливають хворим людям, то просто прийшов би в шок. В крові є все: глисти, бактерії, гриби. Людині і так погано, а йому ще переливають чужу грибкову кров.

Жодна станція переливання крові, крім хвороби Боткіна, гепатиту, сифілісу та СНІДу, нічого в крові не перевіряє.

Там немає ніяких діагностичних методів. А якщо б подивилися грудне молоко, ви б просто впали. Там аж кишать гриби і бактерії. Ми зараз працюємо на темнопольних мікроскопах досить широко, на наш погляд, це найкращий спосіб дослідження, навіть, якщо ми не знаємо, що там пробігло, ми бачимо, що воно бігає. А потім можна побачити, що через місяць вже нічого не бігає. Темнопольні мікроскопи хороші тим, що, навіть маючи хорошого лікаря, будь-яка людина може побачити, що у нього в крові грибок. Цей метод не потребує сильної інтерпретації, він дуже візуальний. Кров, виробляючись в кістковому мозку, стерильна. Про це говорить вся світова наука.

Якщо ви комусь із лікарів скажете, що кров не стерильна, краще про це не заїкайтеся. Кров стерильна. Про це домовилися лікарі всього світу. Але кісткового мозку мало, як там може вироблятися 5,5 літрів крові? Кістковий мозок знаходиться в трубчастих кістках, а якщо немає рук і ніг? Тоді де ж виробляється? Тут справді щось не так. Кров живе 2-3 місяці.

Наступне питання: а тварини хворіють на анемію? Так, звичайно, хворіють. Всі тварини народжують, а отже, є крововтрати. А чим вони лікуються? Чим лікується корова? Точно печінку не їсть, залізо внутрішньом’язово їй не колють, яблука вона не напихається. Отже, існує якийсь механізм відновлення крові без лікарів. У нас тварин 96000 істот. Кров втрачають всі. Тварина помре, якщо не буде кров лікувати. Спостерігаючи за собакою, ви побачите, що якщо у неї місячні, то вона йде і траву шукає або з’їсть те, що зростання на підвіконні. Тварини, які не отримують трави, завжди хворіють. Вони дохлі, хирляві. І як тільки з’являється трава, у них починає шерсть лисніти, в тому числі анемія йде.

У Великій медичній енциклопедії є інформація, що гемоглобін — це 514 амінокислот, згорнутих в кружечок і 4 молекули заліза. З 514 амінокислот — 7 незамінних, які не синтезуються в нашому організмі, якщо не вистачить однієї незамінної амінокислоти, значити, синтез не відбудеться. Тому в кістковому мозку нічого не синтезується. Цю амінокислоту ми повинні отримати в живому вигляді з їжі.

Виявляється, що є така ж молекула гемоглобіну, ті ж 514 амінокислот, тільки 4 атома магнію, замість 4-х атомів заліза. І це називається — хлорофіл. Хлорофіл зеленої рослини. І точно такі ж 514 амінокислот плюс 4 атома кобальту. А це називається вітамін В12. Всі лікарі знають, що коли у людини анемія, то призначають цей вітамін. Без нього не йде кровотворення.

Швидше за все, він не синтезується у нас в організмі, може він збирається? Збирається з хлорофілу, причому хлорофіл зеленого кольору. Хлорофіл -це листя, не плутайте з огірками та з буряком. У буряків хлорофіл — це бадилля. Ми не можемо їсти листя огірків, вони колючі, не можемо їсти листя помідорів, вони смердючі, ми не можемо їсти кропиву — вона колюча і пекуча. Ми не можемо їсти ні один лист, який зростає на деревах. Тому, що якщо б цей шлях нам був доступний, то всі з’їли б усе. І листя ніякого не було б в природі.

З 100 % хлорофілу – тільки 3 % хлорофілу нам доступні.

Перерахуємо цей хпорофілл: петрушка, салат, шпинат, цибуля зелена, морська капуста, часник зелений (черемша), селера, кінза, щавель, кріп. Капуста тільки тоді, коли вона зелена. Все, що ми перерахували гірке, пряна або не зрозуміле, яке багато не з’їси. Весь хлорофіл розподілений таким чином, щоб усім вистачило. Для кози своє, у корови свє, у людини свє. Якщо людина, коза і корова їли одне і те ж, то на планеті була б конкуренція.

У китайців 50 видів салатів. Вони багато тисяч років культивують салати. Листя салату — це і є хлорофіл. Багато наших дітей їдять того, що ми назвали? А до року? Їм мама передала у спадок хлорофілу, якого їм вистачає на півроку, а потім їм треба щось давати. У грудному молоці міститься багато, але там немає гемоглобіну.

  • У день треба з’їдати мінімум 300 гр. зелені. 1 таблетка спіруліни містить 50-70 гр. чистого хлорофілу, а також залізо, амінокислоти.

Спіруліну потрібно приймати всім, у кого гемоглобін у крові менше 130. Спіруліну потрібно давати дітям по 2-3 таблетки на день. Дуже багаті хлорофілом люцерна, зелене золото, коктейль «Фитоенергія».

Людині треба пояснити, що таке анемія. Вона спостерігається після тривалого прийому антибіотиків. Здоровий еритроцит живе 127 днів, хворий — 12.

Селен продовжує життя еритроцита. Нам потрібно любити свою кров. Оцет — самий руйнівний для крові продукт. Поганий вплив на кров надає розсіл. Гематоген — варена бичача кров. У нашому організмі достатньо заліза. Його потрібно приймати тільки у разі кровотечі.

Організм має потребу в амінокислотах.

Що є в крові крім еритроцитів? Лейкоцити — імунітет. Це бувають макрофаги, лімфоцити, еозинофіли і т. д. Існує один лейкоцит, який живе в крові і лімфі і гуляє по всій території. Коли він пішов в клітку, то він називається клітинним, коли повернувся в тканину, то тканинної, коли він пішов в кров, то називається гуморальним. А буває загальний.

В медицині так закрутили один одному мізки, що вже ніхто не розуміє, що таке імунітет.

Імунітет це лейкоцит, який полює за чужорідними тілами: бактеріями, вірусами, грибами. Ніколи в організмі людини жодна чужа клітина не приживеться. У лоні матері розвивається дитина, у якого немає імунітету взагалі, програма не включена, дискета закрита. Якщо включитися на секунду імунітет, мати викине дитину, тому що дитяча кров почне полювати за материнською. А чия кров сильніша, то того й подужають. Тому дитина народжується взагалі без імунітету. І через три години після пологів мати передає дитині імунітет через молозиво. Тільки тоді, коли малеча покине материнське тіло. Якщо включитися імунітет всередині, станеться викидень. Тому для всіх, хто втратив молозиво, програма імунітету не повністю передана, вони частіше хворіють і т. д. Найцікавіше те, що ми влаштовані так, що у людини жодна клітина не повторюється. Немає дзеркальних близнюків. І будь-яка клітина іншої людини, яка буде до нас транспортована, буде знищена. По переливанню крові теж саме.

Всі еритроцити крові, які переливаються, будуть знищені, але пізніше, коли організм знайде для цього сили. 95 % людей, яким пересадили серце або нирки вмирають, а ті, які виживають, до кінця життя приймають гормони. Гормони — це речовини, які руйнують імунітет. Руйнують на рівні лейкоцитів-помічників. Вони відстежують, скільки потрібно виробляти антитіла для знищення.

Якщо людині пересадили нирку, то його лейкоцити будуть переслідувати нирку і шукати зручний момент, щоб цю нирку розчинити. Це чужа нирка, вона в організмі не синтезується. Скільки проживе воня, стільки проживе і людина. Не робіть дурниці, не підсаджуйте собі ніякі клітини.

Зараз підсаджують клітини плаценти як омолодження. Це все для нас чужорідне. У нас стоїть чіткий блок. Ми їмо м’ясо свині. Якби м’ясо свині проникало б до нас у вигляді білка, то у нас був б хвостик, п’ятачок і щетина. Ферменти руйнують білок на окремі амінокислоти. І тільки окремими амінокислотами все це проникає в кров. А в кишечнику все це знаходиться гниючими, вируючими, в рухомій масі, в якій знаходиться все, що туди потрапило.

Поїсти — це не означає покласти в рот, поїсти — це значить закинути в кров, в клітину, в міжклітинну речовину і до тканини. Все, що ми з’їдаємо, гниє, вирує і бродитб, проходити з 12-ти метровий бар’єри і виходить. Тільки трохи, трошки, 5 % всмоктується і йде в кров.

Це закон життя.

Чим менше ми будемо їсти, тим краще будуть працювати ферменти.

Чим краще будуть працювати ферменти, тим більше амінокислот засвоїться. Чим більше амінокислот засвоїться, тим менше людині буде хотітися їсти.

Повністю виникає замкнене коло. Організм людини лужний. Є аксіома: РН крові 7,43. І ніколи у людини нашої раси не буде іншої крові. 1-кислота, 7-нейтраль, 14-луг. Вода дисоціює на дві частини: ВІН та Н. Якщо водень починає нападати, він знищує все. Наприклад, Коза Ностра бере труп людини і кидає в сірчану кислоту. Через деякий час трупа немає, тобто тіло розпадається на атоми.

Якщо м’ясо замочити в оцті, то верхня частина м яса вже розчинилася, розклалася по білку.

Якщо в пепсі-колу покласти шматочок печінки, то через три години ви її не знайдете, якщо покласти ніготь, то не знайдете через три дні, а якщо зуб, то через тиждень. Кров у нас лужна, 7,43 — це аксіома, константа. 7,1 — це смерть. Якщо ввести внутрішньовенно 30 гр. пепсі-коли, то людина помре миттєво. Кров зруйнується відразу.

Тому кислі напої ми у вену не вводимо”. У вену вводимо 0,9 % натрій хлор. Пепсі-кола надходить у шлунок і там починає викидатися 4 лужних мінерали: кальцій, магній, калій, натрій. Звідки береться кальцій? Кістки, нігті, волосся, зуби, зв’язки. Натрій береться з їжі. Магній береться з судин і з їжі. Калій теж з судин, нирок і з їжі. Всі хвороби виникають від закислення організму.

Майже все, що ми їмо і п’ємо, нас закислює: м’ясо, риба, яйця, квас, компот, мінеральна вода. Лужними є: банани, свіжовичавлений лимон протягом 10 хвилин.

Якщо ми приходимо додому сильно голодними і дістаємо з холодильника свіжоморожену сьомгу і починаємо її їсти, то скільки можна з’їсти? Грам 50. А якщо присолим? То можна і більше. Так що ж ми їмо — сьомгу або сіль? Ми не реагуємо на сьомгу, а на сіль (натрій). Нам натрій потрібен завжди для того, щоб відлужитися. Тому всі люблять рибу, пиво. Пиво дає лужну реакцію. Якщо ви хочете менше їсти, то треба не солити і не підсолоджувати. В рот не полізе. Але при цьому організм окислюється. Сіль треба класти прямо на язик.

Найбільший обман в світі — це натрій.

Ми беремо речі не придатні для їжі і робимо для них пропускну систему. Якщо натрій в організмі скінчиться, то людина закислится і помре. Це єдиний спосіб утримати буфер. Якщо з’їдати на ніч шмат несолоного м яса, то вага почне падати. Повинне бути кислотно-лужна рівновага. Скільки з’їли кислого, стільки ж лужного. На Сході цей баланс повністю дотримується. У японців прораховано: скільки риби і скільки рису. Справжній соєвий соус йде без натрію. Туди додають особливі спеції. У японців немає солі.

В крові є гормони, велика кількість білка. Наприклад, гормон адреналіну. Це гормон, який виробляється головним мозком. Він називається «гормон страху». При нападі на тварину у нього різко поліпшується слух, зір, піднімається шерсть для зорового збільшення обсягу. Центр — це мозок, серце, щоб тварина могла бігти. Але в природі все раціонально. Якщо собаку налякати, то вона помочитися, і адреналін піде, чи вона когось покусає і потече слина і адреналін піде. У людини відбувається також, тільки нічого не виходить. Якщо образили, людина злякалася, вона повинна або спітніти, або помочитися, або поплакати. Інших способів виходу адреналіну немає. Той, хто не плаче, отруюється адреналіном по повній програмі.

  • Кращий антистресовий засіб — склянка води з температурою 50 градусів або мікрогідрин.

Людина миттєво потіє. Завжди дають пити холодну воду, це неправильно. Від холодної води людина не спітніє. Потрібна потужна енергетика, щоб вигнати піт. Ні одна вода у кров не потрапить, поки не нагріється до температури 36 градусів.

У таких випадках треба давати не 250 гр., а 500 гр. і пити дрібними ковтками протягом 15 хвилин. Станеться жахливе потовиділення, і людина миттєво заспокоїться. Це вже випробувано.

Відомо 25 гормонів, а взагалі їх 500. 80 % гормонів ще не вивчені. У крові міститься 3000 ферментів. Вони розділені на 7 груп. Ферменти — це неживі білки. Лейкоцит живий, еритроцит — теж. Тромбоцит — не живий. Це неклітинна форма. Гормони неживі. Це білкові, несвідомі молекули. Їх виробляють наші клітини.

В клітині є ще жири. Жири — це форми зберігання енергії. Вони повинні утримуватися в маленькій кількості і бути легкорозчинними. Але у нас вони плавають у великій кількості. Ще в крові розчинені поживні речовини. Окремо містяться 15 мінералів в суміші з амінокислотами. Може не 15, а всі 70 в якихось сумішах. Це ніхто не вивчав. Плавають всі вітаміни у вигляді енергетичних молекул, жирні кислоти, енергетична субстанція, тобто глюкоза.

В крові є все. Кров абсолютно жива, це мікросвіт, мікрокосмос!

Автор: Ольга Бутакова

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.