Як дізнатися, чи не ви витрачаєте даремно життя

Необхідність або марна трата часу: придивіться до себе

В дитинстві багато хто з нас мріяли стати космонавтами, політиками, військовим чи лікарями, пожежниками. І ми щиро віримо в те, що у більшості з наших читачів все вийшло, і вони є тими, кім завжди бажали бути. Але не завжди все складається за бажаним сценарієм, і часто виною тому – ми самі!

Уважно вивчіть наш сьогоднішній список, і якщо впізнаєте в ньому собі, у нас для вас погані новини:

  • Ви приділяєте занадто багато уваги і часу справах, які цього не варті. Наприклад, ігор, телевізора, інтернету чи обіду і випивки. Хіба це закладає основу для вашого світлого майбутнього? Навряд чи, а значить, саме час щось змінювати.
  • Ви просто не можете жити, не скаржачись. Так, життя багатьох з нас перевантажує насправді, але якщо говорити лише про це, то стан справ не зміниться. Краще зациклюватися на хорошому і в голові це добре вирощувати, інакше можна назавжди загрузли в негативі.
  • Ви лінуйтеся живити мозок. Відкривайте для себе щось нове, вбирає нову інформацію, будь то книги, кіно або спілкування з цікавими людьми. Інакше станете нагадувати застиглий ставок, на якому зростанні лише зелена тіна.
  • Ви спілкуєтеся з собою, як з дурнем, ледарем чи немічною людиною. Чесно? Ви можете все і навіть більше! Так, бізнесменом шкірного не дива, але жити собі в задоволення і усвідомлювати свої можливості – те, що потрібно.
  • Вас ніщо не надихає, і ви не звикли планувати майбутнє. Сумно і навіть дуже! Якщо немає стимулу і чіткого плану на подальші дії, то скоро ви зачахнете зовсім.
  • Ви витрачаєте багато життєвої енергії на людей, що заважають вам рости і розвиватися. Ви витрачаєте багато часу і сил на свій телефон або комп’ютер. Вони вам заважають.
  • Ви витрачаєте ресурси і кошти на те, що вам не потрібно. Певне повернення до попереднього пункту, але що стосується грошей і матеріального. Сплануйте бюджет.
  • Ви не дбаєте про власне здоров’я. Як фізичному, так і моральному. Заняття спортом, правильне харчування та здоровий сон – складові успіху. Такі ж, як і воля і прагнення до перемоги.

Вам подобається таке життя чи все-таки ні? Розберіться в собі, пізнайте себе і твердо вирішите вже зараз: чого ви хочете, і яке життя вам подобається більше. Ми віримо у вас!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh