Життя

Як дізнатися, чи не ви витрачаєте даремно життя

Необхідність або марна трата часу: придивіться до себе

В дитинстві багато хто з нас мріяли стати космонавтами, політиками, військовим чи лікарями, пожежниками. І ми щиро віримо в те, що у більшості з наших читачів все вийшло, і вони є тими, кім завжди бажали бути. Але не завжди все складається за бажаним сценарієм, і часто виною тому – ми самі!

Уважно вивчіть наш сьогоднішній список, і якщо впізнаєте в ньому собі, у нас для вас погані новини:

  • Ви приділяєте занадто багато уваги і часу справах, які цього не варті. Наприклад, ігор, телевізора, інтернету чи обіду і випивки. Хіба це закладає основу для вашого світлого майбутнього? Навряд чи, а значить, саме час щось змінювати.
  • Ви просто не можете жити, не скаржачись. Так, життя багатьох з нас перевантажує насправді, але якщо говорити лише про це, то стан справ не зміниться. Краще зациклюватися на хорошому і в голові це добре вирощувати, інакше можна назавжди загрузли в негативі.
  • Ви лінуйтеся живити мозок. Відкривайте для себе щось нове, вбирає нову інформацію, будь то книги, кіно або спілкування з цікавими людьми. Інакше станете нагадувати застиглий ставок, на якому зростанні лише зелена тіна.
  • Ви спілкуєтеся з собою, як з дурнем, ледарем чи немічною людиною. Чесно? Ви можете все і навіть більше! Так, бізнесменом шкірного не дива, але жити собі в задоволення і усвідомлювати свої можливості – те, що потрібно.
  • Вас ніщо не надихає, і ви не звикли планувати майбутнє. Сумно і навіть дуже! Якщо немає стимулу і чіткого плану на подальші дії, то скоро ви зачахнете зовсім.
  • Ви витрачаєте багато життєвої енергії на людей, що заважають вам рости і розвиватися. Ви витрачаєте багато часу і сил на свій телефон або комп’ютер. Вони вам заважають.
  • Ви витрачаєте ресурси і кошти на те, що вам не потрібно. Певне повернення до попереднього пункту, але що стосується грошей і матеріального. Сплануйте бюджет.
  • Ви не дбаєте про власне здоров’я. Як фізичному, так і моральному. Заняття спортом, правильне харчування та здоровий сон – складові успіху. Такі ж, як і воля і прагнення до перемоги.

Вам подобається таке життя чи все-таки ні? Розберіться в собі, пізнайте себе і твердо вирішите вже зараз: чого ви хочете, і яке життя вам подобається більше. Ми віримо у вас!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.