Війна РФ проти України

“Я в упор їх розстріляв”: військовий рф розповів про вбивство беззбройних бійців ЗСУ. Відео

Російські військові продовжують зізнаватись у своїх страшних злочинах. Загарбники вбивають беззбройних, а також готові вбивати жінок та дітей.

Окупант у телефонній розмові з дружиною заявив, що вбиватиме всіх українців, зокрема жінок та дітей. При цьому начальство йому тільки “пальцем помахає” і ніяк не каратиме за це.

Російський військовий розповів, як убив двох бійців Збройних сил України, незважаючи на те, що вони здали зброю.

Перехоплення розмови окупанта опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

У перехопленій розмові службовець ЗС РФ розповідає своїй дружині про те, що відео його військового злочину потрапило до рук його керівництва. При цьому він стверджує, що йому нічого не буде за вбивство, хіба комбат пальцем пригрозить.

“Ну, в бою виходить перестрілка. Ми втрьох, десь четвертий поряд був, на камеру знімав, я поряд з ним був. Ми підскочили, вони в окопі двоє лежали. І він їм кричить: “Зброя убік!”. на мушці їх тримав, вони зброю нам віддали, а я в упор їх розстріляв”, – розповів окупант.

При цьому в розмові росіянин заявив, що вбиватиме українських жінок та дітей.

Як повідомлялося, при звільненні Правобережжя 64-й окремий гарматний артилерійський дивізіон знищив велику кількість техніки та живої сили супротивника. Відео показали у мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України