Техно

Компанія Apple доводити клієнтів до психозу із-за частих відмов у ремонті

В мережу потрапило відео, на якому чоловік демонстративно розбив Macbook перед Apple Store, оскільки його ноутбук відмовилися чинити. Таким чином він хотів привернути увагу до своєї проблеми.

«Я твій ноутбук топтав» – саме так жартують про ситуацію в штаті Каліфорнія, яку встигли зафіксувати очевидці. Чоловік розбив дорогий пристрій після того, як Apple Store відмовив йому в проведенні технічних робіт – у вас виникли проблеми з користуванням Macbook, але представники Apple позбавили свого клієнта допомоги. На знак протесту він розбив пристрій прямо на очах у співробітників Apple Store і здивованих перехожих.

«Я твой ноутбук топтал»: Компания Apple доводит клиентов до психоза из-за частых отказов в ремонте

Так чому ж компанія, яка визнана однією з найбільш продаваних у світі, так недбало ставитися до своїх клієнтів? Компанія Apple доводити клієнтів до психозу з-за частих відмов в ремонті, оскільки намагається створити видимість своєї невинності. Простіше кажучи, їм не вигідно визнавати свої помилки, оскільки вони почнуть працювати в збиток. Тому Apple вигідніше звинуватити в поломці будь-то Macbook або iPhone самого користувача, який просто буде змушений заплатити за сервіс. А виявилося, що несправності навіть у, здавалося б, відпрацьованих моделей все ж є, але такі факти, як правило, видаються за особливості пристрою.

Користувачі неодноразово розповідали, що знаходили недоробки системи, які не визнавалися компанією Apple, але потім були виправлені без розголосу. Така діяльність не є чесною по відношенню до споживача, оскільки йому доводитися платити за помилки виробника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України