Компанія Apple доводити клієнтів до психозу із-за частих відмов у ремонті

В мережу потрапило відео, на якому чоловік демонстративно розбив Macbook перед Apple Store, оскільки його ноутбук відмовилися чинити. Таким чином він хотів привернути увагу до своєї проблеми.

«Я твій ноутбук топтав» – саме так жартують про ситуацію в штаті Каліфорнія, яку встигли зафіксувати очевидці. Чоловік розбив дорогий пристрій після того, як Apple Store відмовив йому в проведенні технічних робіт – у вас виникли проблеми з користуванням Macbook, але представники Apple позбавили свого клієнта допомоги. На знак протесту він розбив пристрій прямо на очах у співробітників Apple Store і здивованих перехожих.

Так чому ж компанія, яка визнана однією з найбільш продаваних у світі, так недбало ставитися до своїх клієнтів? Компанія Apple доводити клієнтів до психозу з-за частих відмов в ремонті, оскільки намагається створити видимість своєї невинності. Простіше кажучи, їм не вигідно визнавати свої помилки, оскільки вони почнуть працювати в збиток. Тому Apple вигідніше звинуватити в поломці будь-то Macbook або iPhone самого користувача, який просто буде змушений заплатити за сервіс. А виявилося, що несправності навіть у, здавалося б, відпрацьованих моделей все ж є, але такі факти, як правило, видаються за особливості пристрою.

Користувачі неодноразово розповідали, що знаходили недоробки системи, які не визнавалися компанією Apple, але потім були виправлені без розголосу. Така діяльність не є чесною по відношенню до споживача, оскільки йому доводитися платити за помилки виробника.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh