В Італії заарештували чоловіка, за агресію проти українки

Щоразу, коли пара дивилася журналістське розслідування про феміцид по телебаченню, він казав їй: “Я зроблю те ж саме, якщо комусь розкажеш”.

30 річний громадянин Румунії був заарештований поліцією за домашнє насильство, тілесні ушкодження та насильства в сім’ї по відношенні до, 35-річної українки, яка жила із ним у Самараті. Згідно реконструкції подій, починаючи із 2012 року вона переносила побої, погрози смерті і обмеження особистої свободи. Жінка ніколи зверталася за допомогою. Чоловік бив її без причини майже щодня, погрожував поламати хребет, розчинити в кислоті або змусити до проституції на дорозі, якщо вона посміє бунтувати, повідомляє Українська газета в Італії, із посиланням на італійські ЗМІ.

Кожного разу, коли пара дивилася журналістке розслідування про феміцид по телебаченню, він казав їй: «Я зроблю те ж саме, якщо комусь розкажеш».

Чоловік постійно контролював її дії, примушував навіть влітку носити довгі сукні з довгим рукавом і закритою шиєю. Під час останньої агресії, в кінці грудня, жінка втратила свідомість від побоїв і душіння.

Це вимусило румуна звернутися за допомогою до служби швидкої допомоги 112. Коли поліція прибула на місце події, зловмисник, а вгавав, а намагався вигнати їх, заявивши, що йому треба “закінчити роботу”.

Жінку прихистили в асоціації Eva Onlus у Бусто Арсіціо, де вона заявила про всі тортури, яким її піддавали. Подальше поліцейське розслідування підтвердила її свідчення.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh