Авторські статтіЖиття

Як чоловікові навчитися жити з жінкою

Я научился жить с женщиной

Я навчився жити з жінкою. Це не так, як пишуть у романах. Наприклад, я не знав, що довге волосся у жінки — це не тільки рідкісна краса, що стосується її попереку, її жіночості і шарму. Але і акуратність в саму першу чергу з мого боку. Адже, коли вона лежить поруч зі мною, я повинен обов’язково пам ” ятати про те, що потрібно прибрати спочатку її волосся з подушки, а потім прилягти до неї ближче. Це з часом стає звичкою.

Я не знав, що якщо у неї поганий настрій, то слід негайно її обійняти, з’ясувати в чому ж справа, а потім заспокоїти. У мене з цим зовсім по-іншому. Коли у мене паршиво на душі, я не люблю, коли мене про це запитують, лізуть мені в душу — такі моменти мені завжди потрібно перехворіти самому.

Я не знав, що якщо вона ніколи не просить мене про допомогу, то завжди чекає, коли я сам запропоную. «Не чіпай, я зроблю сам!». «Та я можу і сама…» Ні, не може! Точніше чекає, коли я настою на своєму. Їй важливо відчувати себе жінкою, а конем можу побути і я. До речі!

Якщо не дозволяти їй піднімати нічого важче букета троянд, то незабаром можна помітити, що поганий настрій у неї буває рідше, а посмішка на обличчі кожен день.

Я не знав і того, що жінка — це не тільки коханка, з якою можна розділити ліжко, ванну, кухонний стіл. Але ще й друг, якого потрібно уважно слухати. Чути, коли слухаєш, навіть, коли вона говорити ні про що.

Жінка — не загадка, ні. І на кожен своє запитання, я можу отримати відповідь, якщо буду хоч трохи уважнішим. Вона завжди говорити, що їй потрібно. Завжди! Дивно, коли чоловіки говорять, що не знають, чого хоче жінка. Швидше за все, їм не хочеться цього знати.

Я не знав, що відносини — це не тільки я, але ще і «я» в квадраті. Кожен повинен робити свій крок, поки обидва не зіткнуться губами. Якщо ти стоїш на місці, а інший йде тобі весь час назустріч, то, швидше за все, одного разу ти залишишся у нього позаду.

Кожен робить свій крок. Безногому не місце на старті…

А зіштовхнути в прірву іншого — це ще далеко не кінець. З будь-якої ямі завжди можна вибратися, головне — не відкинути руку того, хто тебе туди штовхнув. А вчепившись у неї, не чекати зручного моменту, коли можна штовхнути у відповідь.

Робити «у відповідь» і «взаємно» — це пити отруту обом з одного келиха. Навіть, коли інший знає про згубні властивості. Потрібно виливати з посудини те, що вбиває, а замість нього наливати ті, що п’янить.

Наприклад, помста — страва, і тільки в холодному вигляді, не дає очікуваного ефекту, а лише афект. Як, наприклад, ніжність рук — від неї п’янієш набагато сильніше, ніж від будь-якого відмінного вина.

Ніжність, як страву, радять подавати «у відповідь»! Але тільки в гарячому вигляді.

Я не знав, що почуття знаходяться не внизу живота, а на кінчиках пальців, якими ти торкаєшся до неї. І якщо грає арфа, значить це твій інструмент. Адже пальці неможливо налаштувати. В тобі або є талант, або його немає…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України