Життя

Я люблю себе: Вправи для підвищення самооцінки

Тема любові до самого собі дуже інтимна і не озвучується в широких масових колах

Я люблю себя: Упражнение для повышения самооценки

Дуже хочеться сподіватися, що більшості з нас відомо, що гідна самооцінка людини залежить від того на скільки вона сама у себе вірить, на скільки щиро, чесно і делікатно і дбайливо ставитися до самого себе, до своїх бажань, почуттів, думок і справді вона сама себе по-справжньому любить і цінує.

Тема любові до самого собі дуже інтимна і не озвучується в широких масових колах, оскільки витрати отриманого нашого «радянського» виховання передбачає любов до ближнього, до оточуючих людей, до своєї справи, до керівництва, але ніяк не до себе, єдиного…

Любити, пестити і леліяти самого себе не прийнято в нашому суспільстві. Пише Олександра Корольова. Дуже часто це явище носить в собі навіть негативний характер, коли при вигляді такої гармонійної людини, люди з низькою самооцінкою, відчуваючи душевний дискомфорт, починають злословити та пліткувати за спиною.

Все це передбачає і швидко підштовхує людину до того, що треба залишити всі свої егоїстичні потреби» і йти разом з усіма в ногу, будувати «світле майбутнє» незважаючи ні на що…

Це прекрасна ідея побудови світлого майбутнього, без всякого сумніву, повинна здійснюватися, але спочатку людина повинна навчитися любити і поважати себе, щоб принести неоціненну користь навколишнього світу, бути затребуваною у своїх талантах і гідно отримати визнання в суспільстві.

Іншими словами — спочатку потрібно сформувати в собі гідну самооцінку. А як же вона формується?

Все дуже просто. Гідна, «правильна» самооцінка починається з визнання в любові до самого себе, з поваги до своїх переваг, талантам. З розкриття своїх творчих здібностей і з вдячності за всі ці дарунки, отримані від народження і належать нам по праву.

Озирніться навколо себе і подивіться скільки людей не мають того, що маємо ми з вами і наскільки ми повинні бути вдячними долі за такий подарунок.

Творець наділив нас інструментами у вигляді рук і ніг, які можуть функціонувати в залежності від наших цілей, голови з безцінним даром — мозком, який знаходить оптимальні варіанти для прийняття рішення наших життєвих завдань. Навколо нас люблять і улюблені люди завжди готові прийти нам на допомогу.

Так невже ми не гідні всього самого кращого вже, щоб любити самих себе і відчувати себе щасливими кожен день?

Вважається, що день за днем у нашому мозку формуються нові нейронні зв’язки, які впливають на нашу підсвідомість і змінюють його. Думки, які стійко закріплюється в нашій свідомості здатні змінювати і нашу реальність поступово день за днем.

На жаль, само собою нічого не відбувається, але є одна унікальна методика — щоденна не втомлива робота — спрямована на те, щоб у нас виникли, устоялися і закріпилися почуття любові й поваги до самого себе, які в кінці кінців, приведуть нас до прекрасного результату — сформується наша гідна самооцінка.

Щоб сформувати у собі гідну самооцінку потрібно кожен день протягом сорока днів по одній хвилині, щодня збільшуючи час ще на одну хвилину, концентрувати свої думки на своїх досягненнях, успіхах, позитивних відгуках про себе, визнання в собі талантів і здібностей змінювати своє життя на краще.

Для підвищення ефективності цих вправ я завжди рекомендую під час зайнять пити чисту воду, тому що наш організм складається з води на 85%, а вода є чудовим енергоносієм і зберігачем інформації.

Приблизно через півтора місяці при регулярному виконанні завдання людина зовсім по-новому буде відчувати себе і ставитися до себе дбайливо, з гідністю, любов’ю і повагою. Це безумовно позитивно позначитися на якості його життя і подарує чудову можливість зустрітися з самим собою.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.