Дружина зрадила чоловіка під час відпочинку з турком. Що було далі

Напишу те, чому сам був свідком у готелі в Туреччині, де сам відпочивав, було це 5 років тому.

В готель приїхала на відпочинок пара, чоловік і дружина, 28 і 25 років відповідно. Познайомився з хлопцем, чудова людина, справжній чоловік. Вони весь час разом, тільки дружина не ходила на пляж після обіду, жарко.

Одного разу йду по холу поверху і чую молодий турок просить одного підмінити його після обіду на три години т. к. в нього домовленість на секс з жінкою і називає номер кімнати цієї пари. Я в шоці! На обіді не був, їхав. Приїхав до 14 годин, пішов на пляж. Дивлюся хлопець один засмагає, я до нього, питаю чому один, де дружина? Відповідає, що у неї голова захворіла, лежить в номері.

Я йому і розповів те, що чув. Він спочатку не повірив, а потім каже, йдемо перевіримо! Взявши дублікат ключів, пішли. Тихо входимо… і картина: його дружина, гола, сидить на голому турці на причинному місці і рухається в пориві пристрасті.

Побачили — воплі… хлопець на голову нижче турка, на вигляд худіший відгамселив турка: яйця некруто, відбив печінку і нирки (виявилося він інструктор з рукопашного бою), зламав йому гомілку, щоб не втік і зламав кістки стопи на тій же нозі. Трохи раніше відключив дружину. На турці побої без синців, бив по животу і яйцям. Що робити? Я порадив викликати поліцію.

Коли ми увійшли, я відчув запах анаші, вони курили перед сексом, це треба було використовувати. Так, хлопець викинув у вікно одяг турка. Дочекалися, Поліція приїхала, могли говорити тільки ми, я був свідком. Сказали ногу він сам зламав зачепившись за килимок. У сумці турка знайшли 0,5 кг анаші і коханців забрали в поліцію. Турка на ношах, побитий він був дуже сильно, були відбиті всі внутрішні органи, а зовні не особливо помітно. У неї внутрішні органи теж потерпіли. Хлопець на наступний день полетів додому. Над побитими був суд за наркотики.

Я часто їздив до Туреччини і на прохання хлопця дізнавався про коханців. Турок прожив трохи більше року помер від раку печінки – позначилися побої, а дружина хлопця відсиділа кілька місяців, а потім, без документів, бродяжила, де зараз ніхто не може сказати. Красива жінка була, казали, що Поліція випустила її, але це розмови. Імовірно блукає десь по країні. Не жилося бабі в сім’ї, сама казала, що чоловік секс-гігант і любить її.

У неї була донька, яку чоловік удочерив перед поїздкою. Хлопець одружився і виховує прийомну доньку. Ось така доля у людей! Бажання потрахаться на стороні призвело до трагедії, навіть смерті! Не повідомляю імена, щоб не було наслідків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh