Подорожі

Дружина зрадила чоловіка під час відпочинку з турком. Що було далі

Напишу те, чому сам був свідком у готелі в Туреччині, де сам відпочивав, було це 5 років тому.

В готель приїхала на відпочинок пара, чоловік і дружина, 28 і 25 років відповідно. Познайомився з хлопцем, чудова людина, справжній чоловік. Вони весь час разом, тільки дружина не ходила на пляж після обіду, жарко.

Одного разу йду по холу поверху і чую молодий турок просить одного підмінити його після обіду на три години т. к. в нього домовленість на секс з жінкою і називає номер кімнати цієї пари. Я в шоці! На обіді не був, їхав. Приїхав до 14 годин, пішов на пляж. Дивлюся хлопець один засмагає, я до нього, питаю чому один, де дружина? Відповідає, що у неї голова захворіла, лежить в номері.

Я йому і розповів те, що чув. Він спочатку не повірив, а потім каже, йдемо перевіримо! Взявши дублікат ключів, пішли. Тихо входимо… і картина: його дружина, гола, сидить на голому турці на причинному місці і рухається в пориві пристрасті.

Побачили — воплі… хлопець на голову нижче турка, на вигляд худіший відгамселив турка: яйця некруто, відбив печінку і нирки (виявилося він інструктор з рукопашного бою), зламав йому гомілку, щоб не втік і зламав кістки стопи на тій же нозі. Трохи раніше відключив дружину. На турці побої без синців, бив по животу і яйцям. Що робити? Я порадив викликати поліцію.

Коли ми увійшли, я відчув запах анаші, вони курили перед сексом, це треба було використовувати. Так, хлопець викинув у вікно одяг турка. Дочекалися, Поліція приїхала, могли говорити тільки ми, я був свідком. Сказали ногу він сам зламав зачепившись за килимок. У сумці турка знайшли 0,5 кг анаші і коханців забрали в поліцію. Турка на ношах, побитий він був дуже сильно, були відбиті всі внутрішні органи, а зовні не особливо помітно. У неї внутрішні органи теж потерпіли. Хлопець на наступний день полетів додому. Над побитими був суд за наркотики.

Я часто їздив до Туреччини і на прохання хлопця дізнавався про коханців. Турок прожив трохи більше року помер від раку печінки – позначилися побої, а дружина хлопця відсиділа кілька місяців, а потім, без документів, бродяжила, де зараз ніхто не може сказати. Красива жінка була, казали, що Поліція випустила її, але це розмови. Імовірно блукає десь по країні. Не жилося бабі в сім’ї, сама казала, що чоловік секс-гігант і любить її.

У неї була донька, яку чоловік удочерив перед поїздкою. Хлопець одружився і виховує прийомну доньку. Ось така доля у людей! Бажання потрахаться на стороні призвело до трагедії, навіть смерті! Не повідомляю імена, щоб не було наслідків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.