І після цього жінки запитують — чому зі мною не знайомляться?!

Проблема багатьох жінок.

Він сидить в кафе – з’їдений обід, кава випита, тільки все чек ніяк не несуть, та він і не поспішає особливо, втім. Він оглядає зал, бачить дівчину за сусіднім столиком. «Красива» — думає він, зупиняючи погляд на дівчині. Думає: «Чорт візьми, дуже цікава. Груди, ноги, очі… І брюнетка до того ж!».

Він придивляється, прикидає – цікаво, як до неї краще підійти? Що сказати? Він намагається зловити її погляд – а чи варто взагалі підходити-то? Зацікавлена?

Вона сидить в кафе – чай смачний, погода чудова, настрій ще краще. Вихідний вряди-годи — вона навіть посміхається кудись у простір, але раптом їй стає не по собі. Вона обертається і ловить на собі пильний погляд чоловіка з-за сусіднього столика. «Чого це він мене свердлить?» — думає вона. Вона напружується, швидко випиває залишок чаю, обережно повертається – чоловік все ще дивиться. «Маніяк якийсь!» — думає вона, старанно уникаючи контакту очей. «А може, зі мною щось не так? Око розмазалося? Пляма на видному місці?». Вона хапає дзеркальце, нервує, шукає вади і зрештою тікає в туалет – з’ясовувати, що з нею не так. І заодно – сховатися від настирливого погляду.

Він злегка засмучений – симпатична дівчина явно не налаштована знайомитися. Погляд відводить, спохмурніла, риється в сумочці. Він робить ще кілька спроб зазирнути їй в очі – безрезультатно. У підсумку дівчина і зовсім схоплюється і несеться кудись, навіть не обернувшись.

«Не сподобався», — думає він, знизує плечима, розплачується і йде. Вона довго крутитися перед дзеркалом в туалеті – ні, нічого не потекло, не порвалося і не забруднилася. Вона трохи веселішає. Думає про чоловіка з-за сусіднього столика – адже симпатичний чоловік! «Він в моєму смаку, — думає вона, — Чорт, та він взагалі, вважай, ідеальний на перший погляд». Вона вирішує, що треба посміхнутися і зав’язати знайомство, виходить в зал котячою ходою – але його там вже немає.

Вона засмучена (може бути, навіть трохи більше, ніж слід). Вихідний зіпсований. І якщо ви думаєте, що ці два героя – якийсь безглуздий виняток, то ви катастрофічно сильно помиляєтеся. Чи не кожен чоловік намагається за допомогою очей зробити у вподобаній дівчині дірку. Чим, швидше за все, вводить дівчину в легку паніку або зовсім змушує її до втечі.

Чому б просто не підійти і не сказати кілька слів? До чого ці «баньки» в упор? Мало не кожна жінка реагує на зацікавленого нею чоловіка так, ніби він навів на неї пістолет або як мінімум криє її триповерховим матом. І не важливо, наскільки їй самій симпатичний цей чоловік – вона опускає очі і тікає.

А могла б просто подивитися на нього відповідь. Посміхнутися. Зрештою, можна піти в будь-який момент. Але ні, чомусь не виходить. Думають, дивляться, відвертаються, повертаються, запізнюються. Одинокі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh