Життя

І після цього жінки запитують — чому зі мною не знайомляться?!

Проблема багатьох жінок.

И после этого женщины спрашивают — почему со мной не знакомятся?!

Він сидить в кафе – з’їдений обід, кава випита, тільки все чек ніяк не несуть, та він і не поспішає особливо, втім. Він оглядає зал, бачить дівчину за сусіднім столиком. «Красива» — думає він, зупиняючи погляд на дівчині. Думає: «Чорт візьми, дуже цікава. Груди, ноги, очі… І брюнетка до того ж!».

Він придивляється, прикидає – цікаво, як до неї краще підійти? Що сказати? Він намагається зловити її погляд – а чи варто взагалі підходити-то? Зацікавлена?

Вона сидить в кафе – чай смачний, погода чудова, настрій ще краще. Вихідний вряди-годи — вона навіть посміхається кудись у простір, але раптом їй стає не по собі. Вона обертається і ловить на собі пильний погляд чоловіка з-за сусіднього столика. «Чого це він мене свердлить?» — думає вона. Вона напружується, швидко випиває залишок чаю, обережно повертається – чоловік все ще дивиться. «Маніяк якийсь!» — думає вона, старанно уникаючи контакту очей. «А може, зі мною щось не так? Око розмазалося? Пляма на видному місці?». Вона хапає дзеркальце, нервує, шукає вади і зрештою тікає в туалет – з’ясовувати, що з нею не так. І заодно – сховатися від настирливого погляду.

Він злегка засмучений – симпатична дівчина явно не налаштована знайомитися. Погляд відводить, спохмурніла, риється в сумочці. Він робить ще кілька спроб зазирнути їй в очі – безрезультатно. У підсумку дівчина і зовсім схоплюється і несеться кудись, навіть не обернувшись.

«Не сподобався», — думає він, знизує плечима, розплачується і йде. Вона довго крутитися перед дзеркалом в туалеті – ні, нічого не потекло, не порвалося і не забруднилася. Вона трохи веселішає. Думає про чоловіка з-за сусіднього столика – адже симпатичний чоловік! «Він в моєму смаку, — думає вона, — Чорт, та він взагалі, вважай, ідеальний на перший погляд». Вона вирішує, що треба посміхнутися і зав’язати знайомство, виходить в зал котячою ходою – але його там вже немає.

Вона засмучена (може бути, навіть трохи більше, ніж слід). Вихідний зіпсований. І якщо ви думаєте, що ці два героя – якийсь безглуздий виняток, то ви катастрофічно сильно помиляєтеся. Чи не кожен чоловік намагається за допомогою очей зробити у вподобаній дівчині дірку. Чим, швидше за все, вводить дівчину в легку паніку або зовсім змушує її до втечі.

Чому б просто не підійти і не сказати кілька слів? До чого ці «баньки» в упор? Мало не кожна жінка реагує на зацікавленого нею чоловіка так, ніби він навів на неї пістолет або як мінімум криє її триповерховим матом. І не важливо, наскільки їй самій симпатичний цей чоловік – вона опускає очі і тікає.

А могла б просто подивитися на нього відповідь. Посміхнутися. Зрештою, можна піти в будь-який момент. Але ні, чомусь не виходить. Думають, дивляться, відвертаються, повертаються, запізнюються. Одинокі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.