Авторські статті

І ми відповімо, бійся, ворог!

Люди лежать у землі, зниклі не знаходяться, за покришкі загрожує 15 років, скільки покаліченних, закатованих, замордованих. Але ми маємо свою відповідь. І ми відповімо, бійся, ворог!

Олександр Аронець: Провокатори активізувались. Зараз активно поширюється повідомлення типу “Тягнибок готує здачу Укрдому” і про якійсь сутички. 

Насправді там нічого не відбувається! Ніхто не готує здачу Укрдому, а й навпаки, там робота кипить, навіть поміняли каналізацію!

Боснійці за пару днів протесту добилися відставки голови кантони…
Ми, три місяці стоїмо і “не піддаємося на провокації”.

Кремль прагне скористатися з нинішньої ситуації в Україні, аби розчлен.увати і розділити нашу державу. Ми вже зараз перебуваємо перед загрозою втрати територіяльної цілісности й державного суверенітету. Тому треба негайно зупинити спроби створення п’ятої колони, яка нині готується розв’язати громадянське протистояння в українському суспільстві.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.