І ми відповімо, бійся, ворог!

Люди лежать у землі, зниклі не знаходяться, за покришкі загрожує 15 років, скільки покаліченних, закатованих, замордованих. Але ми маємо свою відповідь. І ми відповімо, бійся, ворог!

Олександр Аронець: Провокатори активізувались. Зараз активно поширюється повідомлення типу “Тягнибок готує здачу Укрдому” і про якійсь сутички. 

Насправді там нічого не відбувається! Ніхто не готує здачу Укрдому, а й навпаки, там робота кипить, навіть поміняли каналізацію!

Боснійці за пару днів протесту добилися відставки голови кантони…
Ми, три місяці стоїмо і “не піддаємося на провокації”.

Кремль прагне скористатися з нинішньої ситуації в Україні, аби розчлен.увати і розділити нашу державу. Ми вже зараз перебуваємо перед загрозою втрати територіяльної цілісности й державного суверенітету. Тому треба негайно зупинити спроби створення п’ятої колони, яка нині готується розв’язати громадянське протистояння в українському суспільстві.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh