Авторські статтіТехно

Hyundai офіційно представив хетчбек i30 нового покоління

Hyundai презентував хетчбек нового покоління i30. Публічний дебют автомобіля відбудеться на Паризькому автосалоні восени. На ринку європейська новинка з’явиться на початку 2017 року.

Споживачам буде представлений хетчбек Hyundai i30, як трьохдверний, так і п’ятидверний, а також «заряджений» i30 N. Новинка отримала незначні візуальні відмінності від своїх попередників у фірмовій стилістиці та облицюванні радіатора.
Новий Hyundai i30 в довжину складає 4340 міліметрів, а в ширину – 1795 міліметрів. Вага автомобіля, незважаючи на те, що розробники застосовували в основному полегшені матеріали, збільшилася до 1315 кілограм (на 10 кілограм).

Двигунова гамма новинки Hyundai i30 представлена трьома дизельними і трьома бензиновими двигунами. Остання лінійка оснащена 1,4-літровим двигуном, потужність якого 140 кінських сил, а також трициліндровим в один літр, що видає 120 кінських сил і 1,4-літровим «атомсферником» в 100 сил.

Дизельні моделі будуть доступні з 1,6-літровими двигунами і з трьома варіантами: 95, 110 і 133 кінських сили. Пізніше на ринку з’явиться доповнена версія i30 N.
У салоні автомобіля Hyundai i30 можна побачити мультимедійну систему з підтримкою Android Auto і Apple CarPlay, круїз-контроль, систему, яка запобігає фронтальному зіткненню, систему моніторингу сліпих зон, а також систему, яка утримує автомобіль на смузі руху. Поки виробник не повідомляє ціну свого нового Hyundai i30.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України