Автоновини

Hyundai Ioniq 5 вміє їздити боком і розвертатися на місці за допомогою системи обертових коліс. Відео

Hyundai Mobis вже кілька років працює над своєю системою обертових коліс з електронним поворотом. Прототип Mobion з Hyundai Ioniq 5 використовує універсальні високотехнологічні колеса, які ковзають по підлозі або парковці.

Модуль Mobis e-Corner охоплює комплексний пакет “In-Wheel”, який об’єднує електродвигуни, гальма, рульове управління і підвіску в єдиний блок. На кожному з чотирьох коліс є по одному блоку In-Wheel і вони індивідуально активуються за допомогою передової технології управління Mobis. Чотири колеса можуть рухатися одночасно або в різних напрямках залежно від бажаного напрямку руху.

Hyundai Ioniq 5 умеет ездить боком и разворачиваться на месте с помощью системы вращающихся колес

Поверніть кожне колесо всередину на максимальний кут і Mobion зможе котитися убік. Тримайте передні колеса прямо і нерухомо і прискорюйте задні колеса в бік і автомобіль почне розвертатися, обертаючись по колу з центром навколо передньої частини.

Hyundai Mobis так само розробила супутню систему проекції землі, яка висвітлює напрямок руху Mobion на поверхні дороги. Масив освітлення на 360 градусів також може проектувати пішохідний перехід на дорогу для пішоходів, виявлених автономним сенсорним обладнанням автомобіля.

Hyundai Ioniq 5 умеет ездить боком и разворачиваться на месте с помощью системы вращающихся колес

“Mobion являє собою втілення основних технологій Hyundai Mobis, кожна з яких готова до масового виробництва”, – сказав віце-президент Hyundai Mobis і керівник відділу передових розробок Лі Син Хван. “Завжди прагнучи змінити парадигму мобільності за допомогою транспортних засобів, компанія створила Mobion, щоб продемонструвати ключові продукти та можливості”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України