Авторські статтіЗдоров'я

Худнемо за п’ять хвилин в день: тренування для новачків

Хіба це не те, про що ви мріяли? Як би так худнути, щоб приділяти трохи часу? Популярна фітнес-мама Юлія Смольна розробила тренування у форматі п’ятихвилинок для тих, хто живе в скаженому ритмі і ніяк не може викроїти час для повноцінного тренування. Худнути легко і спалити весь зайвій жир за 5 хвилин в день не вдасться, але такий формат тренувань дозволяє використовувати кожну вільну хвилину. Отже, жиропоглинаюче тренування.

Це тренування спрямоване на жиропоглинання і підходить навіть новачкові. З такої п’тихвилинки можна почати день або ж виконувати протягом дня, як тільки знайдеться вільний час. Вона допоможе запустити метаболізм, зарядитися бадьорістю і приведе м’язи в тонус. Складається тренування з 5 вправ, кожна з яких виконується по 1 хвилині. Вправи змінюють одну іншою без перерви. Перші, треті і п’яті вправи повторюються.

Худнути легко: вправи № 1, 3, 5. Джампінг-джекі і біг на місці

Вправи джампінг-джек дуже ефективно для жиропоглинання. Техніка виконання дуже проста, зате задіяні майже всі групи м язів.

Вихідне положення: стоячи прямо, ноги на ширині плечей, руки з боків. Робите стрибок вгору і руки над головою. Потім повертаєтеся у вихідне положення – і руки по стегнах. Хлопки необов’язкові, вони просто допомагають контролювати ритм виконання вправи.

Для п’ятихвилинки виконуйте 10 джампінг-джеків і потім відразу біг на місці 10 секунд. Чергуйте ці дві вправи протягом хвилини.

Худнути легко: вправи № 2. Полегшений берпі

Ці вправи досить складні, тому для новачків підходить полегшений варіант. Зате вони дуже ефективні для кардіонагрузок. При виконанні берпі задіюються м’язи кора, верхньої частини тіла і ніг.

Вихідне положення: ноги трохи ширше плечей, носки трохи розгорнуті в сторони.

Положення 1: сідаємо в упор сидячи, руки на підлогу на ширині плечей. Положення

2: стрибком випрямляти ноги, опиняємося в планці на витягнутих руках. Стегна вгору не піднімаємо і поперек не прогинаємо.

Положення 3: стрибком ставимо ноги назад.

Положення 4: стрибок і руки над головою. Після стрибка відразу ж «приземляємося» у присіданні.

Між вправами можна робити кілька секунд відпочинку. Але при цьому дуже важливо правильно дихати. Щоб відновитися, дихайте повільно і спокійно.

Худнути легко: вправи 4. Скелелаз

Це дуже ефективна вправа для зовнішніх м язів живота. Виконується з положення планки на витягнутих руках. Ноги потрібно підтягувати поперемінно не до грудей, а до ліктів через бік. Уявіть, ніби підіймаєтеся вгору по скелі. При виконанні вправи, важливо, щоб спина була прямою, не було прогину в попереку. Тримайте прес в напрузі – це тільки посилить ефект від вправи.

Тепер ви знаєте, на що витратити 5 зайвих хвилин. А якщо у вас знайдеться в день 30-40 хвилин, то не втрачайте часу і приступайте до повноцінної тренуванні. Для цього просто зробіть п’ятихвилинку круговим тренуванням. Одне коло – один блок з 5 вправ, розрахований на 5 хвилин. Кількість підходів залежить тільки від вашої витривалості

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України