Здоров'я

Хвороба Паркінсона може загрожувати кожному: як розпізнати по проявам

Нові методи діагностики

Вчені назвали чотири симптому, що сигналізують про початковій стадії хвороби Паркінсона. У ряді випадків розвиток небезпечної недуги проявляється ще в молодому віці.

Головними початковими симптомами хвороби Паркінсона фахівці назвали наступні стани: запор, втрата нюху, регулярне порушення сну, а також нервозність, що переходить у тривогу і депресію.

Дослідники значно просунулися у сфері ранньої діагностики дегенеративних розладів, створені нові лікарські засоби та методики лікування пацієнтів. Запропонований тест аналізу крові сприяє виявлення перших ознак хвороби Паркінсона за 15-16 років до початкової стадії хвороби. Іншим новим способом є візуалізація сітківки ока. Протягом 10 хвилин фахівці визначають присутність або відсутність бета-амілоїду, причому це можливо до скупчування токсичних білкових бляшок у головному мозку, що поступово спричиняє загибель нейронів.

Наступним ефективним методом визнають проведення спеціального інвазивного тесту, що є вибачимо засобом діагностики хвороби, що викликає ефект тремтіння. Далі фахівці називають скринінговий метод, що фіксує розвиток небезпечної недуги в початковій стадії його розвитку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України