Авторські статтіФотогалерея

Дві британки перетворили двоповерховий автобус в притулок. Фото

Як кажуть, світ не без добрих людей, і тому існує безліч доказів. Дві жительки британського містечка Портсмут, що в графстві Хемпшир, лідери благодійної організації “Рюкзака Project (“Проект Рюкзак”) Семмі Баркрофт (Sammy Barcroft) і Джоан Вайнс (Joanne Vines) вирішили зробити цей світ трішки тепліше для тих, у кого не виявилося вдома в ці прохолодні осінні дні, і перетворити старий двоповерховий автобус в притулок на колесах для бездомних людей! Погляньте на ці 13 фотографій, які були зроблені у процесі чудового перетворення старого автобуса на зміну малогабаритний, але такий затишний будинок , і до вас знову повернеться віра в людство!

1. Сьогодні на вулицях Великобританії проживає приблизно 300.000 бездомних людей. Мешканці Портсмута захотіли внести свій внесок у вирішення цієї серйозної проблеми, вирішивши трансформувати старий і нікому непотрібний двоповерховий автобус в притулок!

2. Британки Семмі Баркрофт і Джоан Вайнс відшукали розвалюється «даблдекер», який повинен був відправитися на звалище, і задалися метою дати йому друге життя.

3. Ось так автобус виглядав зсередини перед перетворенням (до речі сказати, для роботи над цим проектом британки об’єднання єднали десятки небайдужих до соціальних проблем людей).

4. Робота над проектом тривала 8 місяців

5. Було задіяно 80 чоловік, які викладалися по повній

6. Вартість робіт склала близько 8000 доларів

7. А скільки було вкладено сил!

8. У колишньому автобусі було встановлено 12 двоповерхових ліжок,.. 🛏

9. …облаштована невелика, але дуже затишна зона відпочинку,.. 🛋

10. …і повнофункціональна кухня 🍽

11. Після закінчення проекту його сумарна вартість була оцінена приблизно в 33.000 доларів

12. Зовсім скоро притулок на колесах гордо припарковався навпроти церкви Святої Агати (St. Agatha’s Church) в Портсмуті, щоб надати дах для тих, у кого його немає

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України