Авторські статтіТехно

Hubble засік невідомий об’єкт в скупченні галактик

Недалеко від Сонця телескоп виявив дивний предмет. Його інфрачервоне випромінювання і розмір надавати асторофізиків в глухий кут.

Скупчення галактик Волосся Береніки (скупчення Кома) включає у собі кілька тисяч галактик. Разом їх утримує взаємна гравітація. Частина з них мають форму еліпса, а інша частина – форму спіралі. Найяскравіша галактика NGC 4860, а молода – NGC 4858. Скупчення оточене світлом, який, ймовірно, генерують самі галактики.

Нещодавно NASA опублікувало знімки, на яких поблизу спіралевидної молодий NGC 4858 чітко видно таємничий об’єкт. Вчені тут же поспішили заспокоїти громадськість, заявивши, що це нейтронна зірка, у якої немає нічого дивного, враховуючи, що в скупченні йдуть активні процеси.

Але, на думку експертів, ця заява не витримує ніякої критики. По-перше, вчені так і пояснили, чому тіло випромінює світло в інфрачервоному (тепловому) спектрі електромагнітного випромінювання. По-друге, вчені не можуть визначити величину загадкового об’єкта і самі зізнаються в тому, що їм невідома природа його походження. По-третє, на фото чітко видно, що це механічне тіло, а не творіння космосу.

Hubble засек НЛО в скоплении галактик Волосы Береники

Експерти не сумніваються, Hubble Space Telescope засік у скупченні галактик Волосся Береніки не що інше, як НЛО. На користь цього твердження свідчить також червоний колір, в який пофарбовані більшість зірок найближчій до НЛО спіралевидної галактики. Відомо, що цей відтінок доводити наявність водню, а якщо є водень, то атмосфера може бути цілком придатна для життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України