Авторські статтіТехно

Huawei представила розумну аудіоколонку з підтримкою 4G

Кращий і найдосконаліший аудіогібрид, вдосконалений фірмовим алгоритмом, компанія представила на виставці IFA 2018 в Берліні

Сьогодні на виставці IFA 2018 в Берліні китайська компанія Huawei представила чергове своє дітище – розумну колонку AI Cube, яка є гібридом 4G-роутера і розумною колонки. Пристрій обладнань підтримкою роботи голосового асистента Amazon Alexa, який дозволяє управляти домашньою побутовою технікою та плей-листом. При наявності SIM-карти AI Cube може функціонувати в мережах 4G LTE, підтримує стандартний Wi-Fi 802.11 ac, і працює в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц. Швидкість LAN-портів може досягати 1200 Мбит/с.

Відмінна якість звуку забезпечив фірмовий аудіо алгоритм, який створив Huawei Histen.

Пристрій циліндричної форми було представлено в білому забарвленні. Гаджет висотою 218 мм і діаметром 116 мм переважати 900 грамів. Виробник не уточнивши, коли розумна колонка надійде в продаж, вартість Huawei також вважав за краще поки не розголошувати.

Huawei представила умную колонку AI Cube с поддержкой 4GНа виставці, яка стартувала 31 серпня, Huawei також представивши новий флагманський 7-нм процесор Kirin 980, GPS-трекер Huawei Locator і нові кольори флагманських смартфонів P20 і P20 Pro. Продукція компанії на поточному виставці визнана однією з кращих, і удостоєна багатьох нагород.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України