Життя

Хтось зняв відео, як пара займалася коханням в Tesla Model X на швидкості 90 км/год. Відео

Ось вам і майбутнє…

Ми вже не перший рік живемо в XXI столітті, і хоча літаючі машини все ніяк не з’являються, автономні електромобілі вже стали реальністю.

Одна з найвідоміших моделей — Tesla Model X, оснащена системою «Автопілот» з фронтальним радаром, 12 ультразвуковими датчиками для розпізнавання об’єктів на відстані до 488 см з усіх сторін і на будь-якій швидкості, високоточною фронтальною камерою і цифровою системою екстреного гальмування.

Все це дозволяє автомобілю рухатися по своїй смузі, перебудовуватися, коригувати швидкість в залежності від дорожніх знаків і уникати зіткнень.

В ідеалі ви просто сідаєте в машину, вводите місце призначення, і вона сама везе вас туди, куди вам потрібно — без будь-яких зусиль з вашого боку.

Але нещодавно вибухнув скандал: хтось зняв парочку, солодко сплячу в машині, яка мчала зі швидкістю 90 км/год по шосе в Массачусетсі.

Tooneyloop.com

Цікаво, що якщо ви заснете за кермом, то за це накладається штраф, але в даному випадку незрозуміло, як бути: адже машину не потрібно водити. Законів про заборону займатися коханням під час руху автомобіля не існує.

Tooneyloop.com

Автопілот поки що не на 100% надійний і не випробуваний у всіх можливих умовах, тому сліпо покладатися на нього досить ризиковано. Виробник сам закликає уважно стежити за дорогою, так що ці двоє точно вчинили нерозумно.

А ви б ризикнули?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України