Скрябін був молодим, цікавим політиком, який міг об’єднати навколо себе політичні сили

Кузьма Скрябін невпинно критикував владу. І з кожним разом він робив це все краще і краще.

Це було незвично для українських популярних співаків, які, як правило, хочуть дружити з владою.

Після того шоку і розгубленості, що наступила після поразки Революції гідності» і розчарування новою владою («за що боролися?») він швидко ставав символом обманутого, використаного цинічними політиками нашого Майдану. Кузьма Скрябін добре бачив, як влада цілеспрямовано «добиває» волонтерів та добровольців і вбиває пам’ять про Майдан, як загальнонаціональної гордості і цінності всіх українців.

Ми звикли, що артисти зазвичай косномовні, тим більше в політиці. Скрябін був не таким. Він активно цікавився політикою і за словом в кишеню не ліз. Він легко притягував до себе людей і люди йому вірили. Скрябіну, як артистові, часто краще наших політиків вдавалося висловити всю гіркоту і розгубленість, в якій опинився український народ після 2014 року. Скрябін легко і швидко, явно стає популярним політиком. І 2 лютого 2015 року, після концерту в Кривому Розі, Кузьма Скрябін потрапить в дивну аварію, яких було так багато в українській політиці. У цій автокатастрофі Скрябін гине. Його смерть шокувала українців. І зараз, його загибель, за своїм політичним наслідком, порівнюють із загибеллю голови «Руху» В’ячеслав Чорновола.

Можна сміливо сказати, що якщо комусь і треба було йти в політику зі світу естради, то це саме, Скрябіну. Він явно володів такою важливою для політика якістю, як харизма. Скрябін був молодим, цікавим політиком, який міг б об’єднати навколо себе свіжі політичні сили і патріотичну молодь України. Цей розумний, мужній, гарний, талановитий і популярний артист міг би легко стати успішним кандидатом в президенти України. І це вийшло б у нього легше і краще, ніж у Вакарчука. Але може бути, хтось зрозумів це краще і раніше нас. Чи нам знову не пощастило.

Віктор Небоженко

ЗАГИБЕЛЬ ОДНІЄЇ НАДІЇ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh