Життя

Хто зі знаків Зодіаку найохайніший, а хто неохайний нечупара

Про Риб просто в точку!

 • Діва

Ваша охайність межує з гермофобією. Мікроби тремтять від жаху, коли ви входите в кімнату. Ви можете проводити хірургічну операцію на своєму підлозі, наскільки він чистий. Інші люди в порівнянні з вами здаються свинями.

 • Овен

Побачивши безладдя, у вас починається головний біль. Ви вважаєте неохайність психічним захворювання. Ви зацікавлені в освоєнні космосу, тому що сподіваєтеся, що в один прекрасний день ми зможемо відправити весь сміття землі, бруд і навіть пив на іншу планету. Ви перете одяг двічі, тому що думаєте, що навіть ваша пральна машина не справляється зі своїм завданням.

 • Рак

Освіжувач, відбілювач, плямовивідник, пральний порошок, очищувачі різноманітних поверхонь — ваші найкращі друзі. Ви — людина, який носити дезодорант у своїй сумці. Якщо ви не милися більше 18 годин, то стаєте надзвичайно примхливою. Ви дозволяєте собі смітити раз або два в рік; в інший час року ви відчуваєте провину за це.

 • Скорпіон

Бруд налипає на ваше тіло, як муха на клеєння стрічку, і ви отчищаете його, як тільки можете. Ваша особиста гігієна бездоганна.

 • Козеріг

Для вас чистота головним чином пов’язана із зовнішністю. Ві дуже акуратні. Ваш будинок виглядає бездоганно, але за кушетками зберігається багато бруду. Крім того, у вас дуже брудні думки і не вдавайте, що це не так.

 • Телець

Ви — шанувальник порядку, тому бардак турбує вас більше, ніж бруд. Речі повинні знаті своє місце. Ви ненавидите все, що порушує ваш Фен-шуй.

 • Близнюки

Ви — Близнюки, тому з одного боку – неохайні, а з іншого — акуратні. Все залежить від ситуації. Ваша особиста гігієна бездоганна, але ваші навички з прибирання залишають бажати кращого. З усіх кімнат, де ви живете, ванна кімната, ймовірно, буде виглядати гірше всього.

 • Стрілець

Ви, ймовірно, самий розумний, веселий і красивий чоловік в компанії, але пройшло два тижню з тих пір, як ви виносили сміття і кілька днів, як ви чистили зуби. Одумайтеся, поки від вас не втік черговий хлопець!

 • Водолій

У вас чистий розум, але брудний будинок. Ви платите за комуналку швидше, ніж миєте посуд. Ви регулярно ходите до стоматолога, але було б непогано, якби ви періодично користувалися зубного ниткою. Година від годині ви платите комусь за прибирання свого будинку, проблема в тому, що ви не можете заплатити комусь за прийняття душу. Підніміть свою особисту гігієну на інший рівень.

 • Риби

Ви дуже милий і добрий чоловік, але ви — відверта нечупара. Ви приступите до прибирання не раніше, ніж придумати мільйон виправдань, чому вам варто відкласти це. Зробіть милість, помийтеся перед тим, як лягати спати, ваша постіль залишиться чистою довше.

 • Лев

Ви занадто зайняті, милуючись на своє відображення, щоб помітити, скільки пилу і бруду на цьому дзеркалі. Або велика тріщина на дзеркалі. Або гігантська пляма від кави на стіні за дзеркалом. Ви навіть не бачите пляма від зубної пасти на своїй улюбленій футболці. Почніть з малого – сходіть до офтальмолога.

 • Ваги

Вам погано, коли навколо чистота і порядок, а вашим друзям погано, коли вони заходять у вашу квартиру. В ній вони можуть знайті копалини різної ери, в купи брудної білизни або пляшок з-під пива.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України