Авторські статті

Хто з відомих людей підтримує Порошенко, Тимошенко і Зеленського?

Фактично до виборів залишається всього два тижні. Вже публічно всі відомі люди в Україні і за кордоном заявили про свою позицію, якщо не відкрито, то натякнувши, кого з кандидатів в президенти вони хотіли б бачити главою української держави. Як передає Голос українською про це у своєму блозі пише історик, політолог Олександр Палій.

Він зазначає, що в підсумку за Петра Порошенка закликають голосувати практично вся українська інтелігенція, група видатних моральних авторитетів «Перше грудня», Меджліс кримських татар і ще безліч чесних і людей, серед яких актори, співаки, письменники, громадські діячі.

За словами Палія, за Юлію Тимошенко і Володимира Зеленського закликає голосувати російське телебачення і олігарх Ігор Коломойський через свої медіа. Коломойський виступає головним спонсором цих двох політиків. Ще за Анатолія Гриценка, очевидно, щоб допомогти вийти у другий тур ghj-кремлівському кандидату, закликає голосувати Олег Рибачук, високопоставлений агент Головного розвідувального управління (ГРУ) СРСР.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України