Фотогалерея

Хто ви з «Зоряних воєн» згідно вашого знаку зодіаку

Як ви думаєте, яким персонажем ви могли б бути в Зоряній сазі? Чи уявляли ви собі відважну принцесою Леєю Органой або владним і небезпечним Дарт Вейдером?

Що ж, астрологія як завжди розставила всі крапки над “i”, і щоб дізнатися, який герой “Зоряних воєн” уособлює ваш знак зодіаку, вам потрібно всього лише прочитати нашу статтю!

1. Овен: З Дамерон

Овен — природжений лідер. Овні гарні в починаннях нових справ, альо у них є проблеми з їх заканчиванием. Люди, народжені під цим знаком, страшенно вперті і ніколи не згортають з шляху. При цьому вони впевнені у своїй правоті на всі 300%.

Так що, Овен, ві — За Дамерон і крапка

2. Тілець: Чубакка

Багато считают Тельців надто свавільними і безрозсудними, але всередині вони м’яка які, як зефирка. Крім того, вони вірні своїм друзям і готові чи не скласти за них голову. Правда із-за гарячої вдачі (Тельці готові терпіти до останнього, але потім невблаганно вибухають і розносять все навколо) вони часто потрапляють в колотнечі.

У «Зоряних війнах» Тельців уособлює Чубакка.

3. Близнюки: C-3PO

Близнюки люблять дізнаватися все нове і обожнюють поговорити — це їх найбільша пристрасть. А їх двоїстість означає, що вони можуть бачіті проблему з двох сторін, і це іноді призводить Близнюків до замішання і бездіяльності.

C-3PO — справжні Близнюки. Він також, як і Близнюки, любити працювати в команді — R2-D2 його вірний і вічний компаньйон, і разом вони непереможні. А ще C-3PO просто неможливо заткнути

4. Рак: Кайло Рен

Раки дуже сильно прив’язана пов’язані до своїх коренів. Цей знак зодіаку відомий також своєю запальністю та різкими змінами настрою. Раки часто ховаються в «панцир», захищаючи себе, але це ще не означає, що їх не варто побоюватися: часом люди, народжені під цим знаком, можуть бути дуже мстиві.

Кайло Рен — типовий представник Раків.

5. Лев: Хан Соло

Лев — зірка шоу. Він чарівний і прекрасно про це знає. Амбітні, трохи егоїстичні і сильні Леві звикли думати, що вони відповідають за все, навіть якщо насправді це далеко не так. Коли Леві розуміють, що на них ніхто не звертає уваги, вони стають дратівливими й примхливими.

Хан Соло — самий що ні на є справжній Лев. Його його вічно втягує Соло у всілякі неприємності, з яких він все одно завжди виплутується з допомогою чарівності і харизма. І саме за це його всі люблять. Правда, як-то Ханові довелося побути замороженим в карбону, скажімо так, досить-таки тривалий годину… Але який Лев не мріє про власну статуї?

6. Діва: Роуз Тіко

Діви володіють невгамовною енергією та методичні аж до божевілля. У них також високо розвинене почуття відповідальності. Якщо у вас в команді є Діва, вважайте, що вам не про що турбуватися: вона всім роздасть завдання, докладно розписані на листочках, і за всім простежить. Правда, звичайно, від такої гіперопіки можна легко втомитися.

Роуз Тіко — вісь хто уособлює Діву в «Зоряних війнах». Вона вважала за краще б залишитися на кораблі, в ангарі, але почуття відповідальності і боргу не дали їй цього зробити, і Роуз відправилася слідом за Фіном.

7. Ваги: Лея Органу

Незважаючи на те, що Ваги іноді мучитися від нерішучості, вони цілком можуть стати лідерами і організувати групу. Ваги вміють домовлятися з людьми і йти на компроміс. Вони мудрі і здатні знайте вихід з найскладнішої проблеми.

Лея Органа — типові Ваги. Вона жадає світу, але розуміє, що досягти його можна лише з допомогою рішучих дій.

8. Скорпіон: Дарт Вейдер

Скорпіони потайливі і надзвичайно емоційні. У них погана репутація, так як багато хто стверджує, що Скорпіони просто нестерпні. Насправді ж цей знак зодіаку, просто не любити, коли йому заважають на шляху до мети.

Дарт Вейдер — ідеальне втілення всіх Скорпіонів. У нього вулканічний темперамент і непростий характер. Вейдер хоче могутності і влади, і він змітає всіх на своєму шляху.

9. Стрільці: Боба Фетті

Вічно спраглих мандрів Стрільців у Зоряної саги втілює Боба Фетті, мисливець за головами. Він такий свого роду фрілансер, мандрівний по галактиці, а згідно зі своєю професією пригод у Боба Фетта хоч відбавляй. Ну просто типовий Стрілець!

10. Козеріг: Обі-Ван Кенобі

Козероги працьовиті, рішучі і амбітні. А ще вони шанують традиції і володіють почуттям відповідальності. Зовсім як Обі-Ван Кенобі. Обі-Ван сподівався виховати з Енакіна Скайуокера великого джедая і робив для цього все. Ті, що він вирішив зробити це в поодинці, — типова помилка Козерогів.

Альо хіба можна звинувачувати Обі-Вана-Кенобі в зайвому оптимізмі? Хто ж знав, що його учень, скупавшись у лаві, відправитися трощити всю галактику?

11. Водолій: Джин Эрсо

Водолії — ідеалісти. Вони хочуть змінити весь світ, їх не влаштовують напівзаходи.

Джин Эрсо — типовий Водолій. Вона володіє залізною силою волі і готова допомагати людям, незважаючи ні на що. З одного боку — це захоплює, з іншого — ви ж пам пам’ятаєте, що вона загинула? Так що Водолії, вам іноді потрібно зменшити свій запал

12. Риби: Йоду

Хто, як не Йоду може уособлювати мудрих жалісливих Риб, які звикли покладатися на свою інтуїцію? Риби розумні, але мають дивним почуттям гумору, тому їх не так легко зрозуміти, особливо якщо врахувати, що вони не звикли ділитися зі світом своїми секретами і тім, що вони думали насправді.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України