Хто координує і віддає накази терористам Донбасу

   Командування російськими терористичними бандами на території Донецької та Луганської області, здійснюють вищі кадрові офіцери ГШ ЗС РФ. В тому числі, ті, що служили у спецпідрозділах ГРУ-ФСБ і мають серйозний досвід участі в бойових діях та пройшли вишкіл у “гарячих точках”, зокрема, обидві чеченських кампанії та інші. Це наказ путіна. Ватажки терористів, гіркін-стрєлков, мозговий, болотов, захарченко, “чечен”, “боцман” та інші виродки фактично усунені і активно не впливають на будь-який процес. Всі збройні формування терористів, діють виключно за координацією та наказами з ГШ ЗС РФ. Це підтверджуються усіма останніми подіями та зухвалими контратаками терористів на східному фронті. Присутність на Донбасі регулярних частин ЗС РФ, стала доведеним фактом.

 

Головна задача Путіна, продовжувати максимально дестабілізувати ситуацію в Україні, вбиваючи мирних людей. Усвідомлюючи свій програш у війні проти України, кремль, намагається за будь-яку ціну, втримати ситуацію і продовжувати криваву бійню на Донбасі. Саме тому, він кинув проти сил АТО практично усі свої сили: “Гради”, танки, БТРи, десантників, кадирівсько-сербських професійних найманців, снайперські групи, підривників, диверсантів. При цьому, одним з головних завдань, що ставить Путін своїм збройним формуванням – цілковите знищення інфрастуктури, головних об’єктів життєзабеспечення та економіки Донбасу.
Втім, наступ сил АТО триває. Щодня звільняються окуповані російськими військами населені пункти. Деморалізація серед місцевих бойовиків днр-лнр посилюється, триває масове дизерстирство з лав путінських терористичних банд. Крок за кроком, ми рухаємось до остаточної перемоги. Рашизм не пройде! Слава Україні!

Зорян ШКІРЯК

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh