Авторські статті

Грузія дозволила своїм громадянам воювати за Україну

Грузія вчинила унікальний поступок стосовно  конфлікту в Україні! Вчора, міністра внутрішніх справ Грузії Леван Изора заявив, що громадяни Грузії, які беруть участь у бойових діях на Україні, на стороні офіційних київських властей, можуть не переживати про покарання за участь у збройних формуваннях за кордоном. Їх така доля не спіткає!

«Ці поправки ні в якому разі не стосуються тих громадян Грузії, які беруть участь у бойових діях на Україні в рамках юрисдикції законної української влади», – пояснив Изора, зазначивши, що покарання торкнеться тільки тих громадян, які беруть участь у незаконних збройних формуваннях. А НЗФ у нас хто? Вірно, ДНР, ЛНР, а так само російські війська …

В даний час відомо, що в якості добровольців на стороні влади України воюють близько 100 громадян Грузії. За останніми даними, в ході бойових дій на сході України загинули двоє – 37-річний Тамаз Сухіашвілі і 32-річний Олександр Гріголашвілі, які раніше числилися в Збройних силах Грузії.

Відверто кажучи, я бачу як конфлікт на сході України став для грузинів свого роду можливістю здійснити реванш, таку собі вендету. Адже на пострадянському просторі, в новому тисячолітті – це була перша країна, яка повною мірою відчула на собі любов братньої Росії. Тепер сини Грузії можуть віддячити росії за такий далекий і в той же самий час близький кожному українцеві по емоціям  2008-й рік, повідомляє zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.