Грузія дозволила своїм громадянам воювати за Україну

Грузія вчинила унікальний поступок стосовно  конфлікту в Україні! Вчора, міністра внутрішніх справ Грузії Леван Изора заявив, що громадяни Грузії, які беруть участь у бойових діях на Україні, на стороні офіційних київських властей, можуть не переживати про покарання за участь у збройних формуваннях за кордоном. Їх така доля не спіткає!

«Ці поправки ні в якому разі не стосуються тих громадян Грузії, які беруть участь у бойових діях на Україні в рамках юрисдикції законної української влади», – пояснив Изора, зазначивши, що покарання торкнеться тільки тих громадян, які беруть участь у незаконних збройних формуваннях. А НЗФ у нас хто? Вірно, ДНР, ЛНР, а так само російські війська …

В даний час відомо, що в якості добровольців на стороні влади України воюють близько 100 громадян Грузії. За останніми даними, в ході бойових дій на сході України загинули двоє – 37-річний Тамаз Сухіашвілі і 32-річний Олександр Гріголашвілі, які раніше числилися в Збройних силах Грузії.

Відверто кажучи, я бачу як конфлікт на сході України став для грузинів свого роду можливістю здійснити реванш, таку собі вендету. Адже на пострадянському просторі, в новому тисячолітті – це була перша країна, яка повною мірою відчула на собі любов братньої Росії. Тепер сини Грузії можуть віддячити росії за такий далекий і в той же самий час близький кожному українцеві по емоціям  2008-й рік, повідомляє zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh