Авторські статті

Група друзів Путіна в Європарламенті почала розширюватися

   Дружня російському режиму французька ультраправа партія Національний фронт отримала необхідну підтримку для створення власної групи в Європарламенті, інформує Новое Время.

Голова партії Марін Ле Пен вже заявила, що нове об’єднання отримало назву Європа націй і свобод, повідомляє видання Politico. Ле Пен сподівається, що тепер її група буде представляти достатню силу для просування антиєвропейських і антимігрантских поглядів.

Таким чином, Національний фронт отримає більше часу для виступів у парламенті, а також доступ до парламентських комітетів.

Згідно з вимогою, у групі повинні бути присутніми представники ще семи націй. Видання повідомляє, що підтримку Ле Пен надали депутати з Партії незалежності Великобританії, угорського Йоббіка, а також праві партії Нідерландів, Австрії, Італії та Бельгії.

Відомо, що Національний фронт має тісні зв’язки з Кремлем, а її лідери відвідують Москву. Як повідомлялося, Національний фронт отримав грошову “подяку” від Росії за визнання “референдуму” в Криму. Крім того, прокуратура Парижа завела кримінальну справу стосовно помічників депутатів Європарламенту від французької прокремлівської партії Національний фронт за підозрою в шахрайстві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України