Авторські статті

Громадяни України повинні знати народних депутатів, які в парламенті підтримують Путіна

На думку народного депутата фракції “Батьківщина” Миколи Томенка, сьогоднішнє голосування у ВР стосовно незаконності референдуму у Криму та розпуску кримського «парламенту імені Путіна» – це не лише голосування на виконання відповідного рішення Конституційного Суду України, це голосування, яке чітко демонструє, хто з народних депутатів України виступає за Путіна, за війну та проти України.

«Я переконаний, що громадяни України повинні знати усіх депутатів, які не голосували за це рішення або не прийшли на засідання. Це люди, які не хочуть миру, які проти територіальної цілісності, які не розуміють небезпеки військової загрози з боку Росії», – вважає Микола Томенко.

Він зауважив, що дивно, що цього досі не розуміють деякі народні депутати, в той час, як це зрозуміли навіть громадяни Росії, бо нарешті на всій території РФ почалися мітинги, де люди виступають проти війни, військової агресії та захоплення Криму. «І недаремно сьогодні і в Москві, і в інших містах Росії люди мудріші за владу та об’єднуються під загальним гаслом «За Україну і Росію без Путіна», – зазначив Микола Томенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Предлагаю депутатов, поддерживающих Путина вешать на Крещатике с табличкой “москаль”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.