Громада Прикарпаття цілковито підтримує Майдан у боротьбі з режимом Януковича

Завжди принципово реагуючи на злочинні, антиукраїнські, антисоціяльні ініціятиви уряду Азарова, Івано-Франківська обласна рада, провівши позачергове засідання на головному майдані країни, в черговий раз засвідчила спільне прагнення усієї громади Прикарпаття до евроінтеграції, засудила застосування владою грубої фізичної сили проти мирних громадян та виступила проти скочення країни до диктатури.

Про це під час брифінгу в Штабі національного спротиву заявили народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Сич та голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук.

Як наголосив Василь Скрипничук, сесія Івано-Франківської облради є безстроковою: “Сесійне засідання не закрито. Значна частина депутатів Івано-Франківської обласної ради залишається у Києві на Майдані і в разі потреби сесійне засідання буде продовжено”.

Олександр Сич підкреслив, що разом із обласною радою підтримку вимог Майдану висловила також абсолютна більшість районних та місцевих рад. Навіть Косівська райрада – єдина на Прикарпатті, де головою обрано представника Партії регіонів, зуміла зібратися й на чолі з першим заступником провести 12 грудня у Києві своє позачергове засідання. “Приємно, що та хороша співпраця між органами місцевого самоврядування, яку було започатковано ще за часів мого перебування на посаді голови обласної ради, сьогодні продовжується”, – зазначив свободівець.

Він зазначив, що сформована в обласній раді 2010 року більшість, до якої увійшли “Свобода”, “Батьківщина”, “Фронт Змін”, “Наша Україна”, “Народний рух України” та “УДАР”, завжди принципово реагує на антиукраїнські, антидемократичні, антисоціяльні дії чинного режиму Януковича. Приклад – реакція на сумнозвісні ініціятиви влади щодо червоних прапорів, мовного питання, підписання Харківської угоди тощо. Важливим з точки зору перспектив розвитку демократії в Україні є й останнє рішення Івано-Франківської обласної ради щодо позбавлення обласної держадміністрації делегованих повноважень, передбачених статтею 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Василь Скрипничук у зв’язку з цим наголосив, що вже з 1 січня 2014 року в складі виконавчого апарату Івано-Франківської облради буде створено окремий виконавчий комітет, який і замінить ОДА в частині виконання делегованих повноважень.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh