Християни Європи збирають петицію проти одностатевих шлюбів

Найбільша християнська благодійна організація Care на чолі з Нолан Ліч змогла зібрати більше 1 мільйона підписів під законопроектом, що визначає шлюб, як союз чоловіка і жінки і  заперечує одностатеві шлюби.

Але Єврокомісія поклала його під сукно і намагається повністю скасувати інструмент цивільних петицій, оскільки такі петиції її не влаштовують. Організація попереджає, що в Європі насувається катастрофа через старіння населення і падіння народжуваності.

Якщо петиція набере більше мільйона підписів (в не менш ніж 7 державах Євросоюзу), її автоматично приймуть до виконання Європейською комісією. Наприклад, петиція про припинення випробувань на тваринах зібрала 1,2 мільйони підписів, а петиція про припинення фінансування абортів і медичних досліджень на ембріонах за рахунок платників податків зібрала 1,7 мільйона підписів.

Але успіхи християнських активістів на підтримку традиційного шлюбу викликають побоювання в єврокомісарів. Вони запевняють, що система петицій призводить до зростання «євроскептицизму» і збуджує непотрібні «надзвичайно суперечливі і зайво емоційні питання, що представляють інтерес для вузької меншини, а не переважної більшості громадян Євросоюзу», а тому має бути скасована. На останньому засіданні в Брюсселі євробюрократи ініціювали перегляд механізму петицій.

Петиція «Мами, тати і діти» на захист традиційного шлюбу проголошує, що «широкі верстви населення незадоволені спробами перегляду визначення шлюбу, насадження одностатевих шлюбів і наділення гомосексуальних пар батьківськими правами». Нола Ліч каже: «Нас турбують спроби Комісії прикрити механізм петицій. Насувається катастрофа, тому що по всій Європі йде старіння населення і спад дітонародження, а тому традиційна сім’я потребує термінового захисту, адже сімейне життя завжди було основою європейського суспільства».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh