Авторські статті

Греція думає над участю в будівництві “Турецького потоку”

  Участь Греції в проекті “Турецький потік” може зробити цю країну основним енергорозподільчим центром на континенті, але рішення залишається за Афінами, заявив президент Росії Володимир Путін за підсумками переговорів з прем’єр-міністром Греції Алексісом Ціпрасом. Грецький прем’єр, зі свого боку, заявив, що Афіни вивчать можливість будівництва “Турецького потоку”, повідомляє INTERFAX.RU.

“Ми торкнулися перспектив реалізації великого інфраструктурного проекту, який ми називаємо” Турецький потік “, – ключового проекту з транспортування російського газу через Туреччину на Балкани, можливо, в Італію, в Центральну Європу”, – повідомив Путін.

“Новий маршрут забезпечить потреби європейців в паливі, а Греції дозволить стати одним з основних енергорозподільчих центрів на континенті, допоможе залучити значні капіталовкладення в грецьку економіку, створити додаткові робочі місця”, – підкреслив він.

Російський президент також зазначив, що торговий оборот між двома країнами минулого року склав $ 4,2 млрд, впавши на 40%. Він пояснив, що причиною цього були, в тому числі, взаємні санкції і падіння цін на енергоносії. “Сторони домовилися докласти зусиль, щоб повернути торгівлю на траєкторію зростання”, – сказав Путін.

“Сподіваємося, що цьому сприятиме активізація роботи російсько-грецької міжурядової комісії, а також реалізація прийнятого сьогодні спільного плану дій на 2015-2016 роки”, – додав він.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.