Авторські статті

Готуйтеся до того, що вчорашні добрі тітки і дядьки будуть називати вас терористами, – військовий про президентські вибори

Військовий у відставці, мешканець Ужгорода Сергей Сергеевич у своєму пості в соцмережі фейсбук опублікував думку щодо ситуації, яка складеться навколо колишніх і діючих військових які брали участь у військових операціях на Сході України а також тих, які підтримували військових. Деяка ненормативна лексика була замінена, оригінал публікації – в кінці статті.

“Звернув увагу, що за нинішньою “фейсбук-шкалою оцінки”, якщо ти не “знищуєш” свою країну, не ведешся на тих хто її “знизує”, що не підтримуєш “громадського знизення” армії, дипломатії, спроб налагодити те, що раніше зламали через коліно адепти цього самої “громадської думки” –  хочеш цього або ні ти обов’язково порохобот.

Навіть якщо ні слова не говориш на захист Пороха.

Будь-яку адекватну аргументацію висміюють і відмовляються слухати, замість цього апелюють до “Липецьк, Рошену, бариги” і малювання картинок, які їм продає телік.

… І агресія з їх боку зростає з кожним днем. Чому так, мені цілком ясно. Вони змирилися і зробили вибір.

– Ті, хто покладав на Україну останні 5 років, поникался від повісток самі або поникали своїх чоловіків – отримають у разі російського реваншу козирний туз у вигляді: “А я ж казав що Порох продасть країну і це все політика”. Особливо вразливі кинуться мстити за приниження, яке ти, атошник, завдав коли прийшов у військкомат. Ти прийшов, а він “побоявся” і всі це знають. Значить ти повинен відповісти за його приниження.

– Ті хто начебто за Україну і навіть не проти значок на рюкзаку поносити з тризубом, але повний холодильник і смішні серіали в пріорітеті – знесуть аккаунт, перевзують в лапті і підуть дивитися “95-й квартал”

– “Активісти”, “грантоїди”, “журналісти” і інші “освоювачі” бюджетів, для яких особисті амбіції “понад усе” – хто розумніший, заламає руки в жаху, попросить ще грошей і втече в мебльовані кімнати Познаня або паби Праги, щоб ходити там в вишиванках і під фотозвіти підписувати даремні “декларації” і “маніфести”.

Хто хитріший – розтягнеться на шпагаті і буде “розповідати” шо скаже дядько в сірому костюмі з червоною скоринкою.

Особливо щасливі – візьмуть рублі і будуть знову “класти” в душу у “простий народ” зі сторінок соцмереж і блакитних екранів.

– Бізнес домовиться, а хто не домовитися – залишиться без бізнесу.

– Політики хто як. “Перевзують”, поїдуть в свої будиночки в Іспаніях, “замовкнуть”. Деякі сядуть, деякі загубляться в очеретах і таращанських лісах.
_______

Не входьте в цю категорію?

Тоді готуйтеся до того, що вчорашні добрі тітки і дядька що відправляли вам печеька і ангелів-охоронців на фронт будуть називати вас терористами. Вони будуть бурчати в люті слиною, вимагати щоб з вас зняли шкуру прямо на Майдані і під гавкіт собак упереміш з криками вертухаїв, радісно стрім в фейсбук вашу посадку в столипінські вагони, що їдуть до Мордовії.

Не хочете?

Витрачайте боєкомплект пізніше, попереду можливо “багато” цікавого.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України